Війна може піти несподіваними шляхами

Опінії
18.08.2023, 18:35
Війна може піти несподіваними шляхами
Фото: Facebook

Як тільки хоч трохи вщухне вогонь, Україна знову розслабиться і знову хворітиме на лінощі та безпорадність. Росія ж точитиме ножа...

Народний депутат України VIII скликання

Якщо гарно розібратися, то війна може піти несподіваними шляхами. Дальніми, а не ближніми; можливо, десь серед озер Фінляндії чи морями Далекого Сходу.

У будь-якому разі, я готовий воювати решту всього свого життя, на Сході та на Заході. Зробити все, аби тільки війна відійшла з наших земель.

Власне, в основному так це і працює: якщо не нав'язуєш бій деінде, то доводиться битися вдома. Ми пропустили Ічкерію, Сакартвело, намагалися не битися в Криму – і отримали Донбас.

Ми у Мінську спробували не битися на Донбасі – тож билися у Мощуні та під Броварами.

Плюс у глобалізації – тут у тому, що не страждатиме сама Україна. Мінус – що як тільки хоч трохи вщухне у нас вогонь, країна, що так страшенно хоче спати, як вона спала до лютого-2022, негайно порине у свій звичний сон.

Україна, певно озслабиться і знову хворітиме на лінощі та безпорадність. Щосили жену від себе ці думки, але вони ніяк не йдуть...

Сьогодні замислився, що війна мені нагадує тривалу відпустку. Власне, мої відпустки були часто далекими походами в екстремальних умовах, тож можна знайти схожість.

Мені від самого початку війни ще жодного разу не хотілося "відпочити". Навпаки, – лише у пригодах війни можна знайти розраду від військової рутини.

Читайте також:
Світ
Воєнна агресія спровокована Москвою проти України, катастрофічною для обох країн. Однак жертва завжди страждає більше за нападника.
07:00
Війна
У Кремлі добре усвідомлюють схильність НАТО берегти своїх військових і цивільних Тож у РФ може виникнути стимул застосувати ядерну зброю.
08 березня, 19:04
Війна
Московські стратеги ніколи не відмоляться від імперських зазіхань на землі сусідів. Люди їх турбують менше за все.
04 березня, 08:27
Життя
38% тропіків Південної Америки може не просто перебудуватись на інший тип екосистеми, а цілковито деградувати. Із цим треба щось робити.
26 лютого, 06:09
Світ
Ресурсна федерація московії цілком здатна «блискавично» захопити Естонію, Латвію та Литву. Питання лише у тому, коли це станеться.
11 лютого, 16:31
Війна
Кремлівський агресор не вгомониться, доки не підкорить усю Україну. Але наразі для цього окупантам усе ще бракує сил і засобів.
04 лютого, 14:53