Війна на виснаження: ЗСУ на свій розсуд вирішать долю кремлівського плану

ВІЙНА
07 квітня, 07:59
Війна на виснаження: ЗСУ на свій розсуд вирішать долю кремлівського плану
Фото: Reuters

Бункерний дід путін хоче знекровити не тільки Україну, але і наших партнерів. Відтак московити змінюють тактику, їхня ж стратегія незмінна.

Про це йдеться у редакційному матеріалі впливового міжнародного видання Bloomberg, передає медіаагенція «Останній Бастіон». Журналісти переконані, що диктатор путін має намір довести Україну до повного підпорядкування РФ, тобто захопити наші землі до Ужгорода.

Нібито у Кремлі вважають, що московитському окупаційно-терористичний вдасться перевершити західних партнерів України та здобути перемогу на полі бою (а як щодо неба і моря? — прим. ред.), навіть, якщо загарбання зруйнованих міст і сіл досягатимуться місяцями. Про що свідчить бої за Бахмут і Авдіївку.

За словами неназваних джерел видання Bloomberg, знайомих із військовою стратегією Москви, путін зі своїм найближчим оточенням (патрушев, ковальчуки, ротенберги, тімчєнко, мєдвєдєв, шойгу, наришкін) має намір домагатися своїх військових цілей. Адже наприкінці 2023 року попередні дипломатичні контакти зі США ні до чого не призвели.

Своєю чергою, у Вашинґтон не бачили жодних ознак, що торік у листопаді-грудні кремлівський бункерний дід серйозно ставився до пошуку способу завершення бойових дій і переходу до нового «замороження» конфлікту. Американська дипломатія відкинула ідею перемовин щодо припинення вогню без участі України.

«Зараз путін, швидше за все, піде на загострення. Можливо, буде новий російський наступ. Його мета — перемога», — коментують ситуацію неназвані джерела із Пентаґону.

В умовах, коли у РФ не вистачає «гарматного м'яса» на фронті (не тільки ж у Сил оборони України бракує солдатів — прим. ред.), необхідних для рішучого перелому, а Україна повільно насичує свої війська боєприпасами, немає підтвердження, що будь-яка зі сторін зможе покласти край бойовим діям найближчим часом. Безвихідь очевидна.

Після намальованої перемоги на лохторальному спектаклі для власного плебсу минулого місяця путін посилив ракетні обстріли українських міст. Диктатор заявив, що «не зацікавлений у жодній паузі, оскільки це дасть Україні та її союзникам час на переозброєння».

Однак на цьому схиблений кремлівський бункерний дід не зупинився, він звинуватив Україну у... причетності до теракту у концертній залі «Crocus City Hall» у Москві 22 березня. Це викликало припущення, що Кремль готує ґрунт для вжиття заходів щодо посилення процедури могилізації громадян РФ, яке може відбуватися на тлі весняного призову строковиків.

Раніше кремлівська пропаганда вкидала повідомлення в інформаційний простір, що нібито РФ планує сформувати 2 нові загальновійськові армії, 14 дивізій та 16 бригад до кінця поточного року. Досі окупаційно-терористичний контингент розширював свої лави, залучаючи новобранців обіцянкою щедрої плати за вихід на лінію бойових зіткнень.

Днями міністр-оленяр шойгу висловив сподівання, що до армії прийде не менше 250 тисяч солдатів, готових навічно лягти в українських степах перегноєм для врожаю. Військові аналітики вважають, що ця кількість окупантів істотно не змінить ситуацію на фронті: ні на землі, ні тим паче у повітрі та у воді.

Крім того, як уже повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», захищена від санкцій економіка допомагає РФ уникнути поразки у війні. Електоральний спектакль, влаштований путіним кілька тижнів тому, нікого не здивував, на відміну від здатності російської економіки виживати.

Читайте також:
Війна
У зв'язку із перебуванням штатного журналіста у кремлівських катівнях, американське видання штампує апокаліптичні матеріали. Це на руку РФ.
07:10
Політика
Кодло сіоністів стрімко втрачає свій ексклюзивний недоторканний статус. Державне утворення Ізраїль програє дипломатичну війну Палестині.
26 травня, 07:59
Економіка
Вітчизняні олігархи за підтримки столичних чиновників і депутатів свідомо готували до здачі ворогу. Західні політики теж доклалися до цього.
20 травня, 07:12
Політика
Коротко про дві управлінські моделі, які у нас не працюють. А проблема у тому, що до влади дорвалися відверті профани.
19 травня, 17:20
Економіка
Сировинний тип економіки тягне на дно нашу Батьківщину. Цим користуються як олігархи, так і чиновники з депутатами різного рангу.
13 травня, 13:45
Війна
росія стверджує, що на території України вона воює з НАТО. Але насправді піти відкритою війною проти країн Альянсу не наважується.
11 травня, 18:35