Війна війною, а вирубки на Одещині за розкладом

КРИМІНАЛ
02.10.2023, 18:43
Війна війною, а вирубки на Одещині за розкладом

Поки Сили оборони України відсувають лінію фронту, у тилу знищують цілі екосистеми. Виявилося, що посадовці теж у ділі.

Йдеться про унікальну ботанічну зону «Павлівський заказник» на Одещині. Сімом учасникам злочинної групи вже висунено підозри, повідомили у пресслужбі Офісу Генерального Прокурора.

Неназваних в інтересах слідства правопорушників звинувачено за частиною 4 статті 246 Кримінального кодексу України — «свідоме знищення дерев серед захисних насаджень». Розмір збитків, завданих довкіллю, наразі встановлюється; триває огляд лісових ділянок.

«За даними слідства, мешканець Роздільнянського району організував злочинну групу, до складу якої увійшло троє його земляків, а також посадовець Захарівської ОТГ, еколог та співробітник Павлівського лісництва. Задля збагачення вони здійснили рубку лісового масиву «дубу пухнастого», занесеного до Червоної книги України, на території ботанічного заказника «Павлівський» Захарівської ОТГ Одеської області. Підозрюваних затримали під час рубки та вивезення чергової партії деревини», — повідомили у пресслужбі ОГПУ.

Важливо розуміти, що подібні кричущі випадки не поодинокі. Всі тилові, ба навіть і прифронтові області, як от Запорізька і Харківська, продовжують розграбовуватися посадовцями-українофобами.

Війна війною, а вирубки на Одещині за розкладом_1
Читайте також:
Кримінал
Власники паспортів із двоголовою куркою — не бажані гості в азійській монархії. Їх відловлюватимуть і каратимуть за кожне порушення.
06 червня, 08:20
Полтава
Комусь війна і захист України від зовнішнього ворога на фронті, а комусь у тилу непогано живеться. Дерева нищать, кишені від грошви пухнуть.
03 червня, 12:36
Кримінал
Засуджений за передачу окупантам даних про розташування наших захисників житель Слов'янська, відсидить лише 8 років. Він визнав свою вину.
17 квітня, 07:01
Кримінал
За минулий тиждень організована злочинність під стягами ісламу завдали одразу трьох ударів. Північ країни небезпечна для відвідування.
11 березня, 08:27
Кримінал
Чоловік закликав до повалення конституційного ладу в Україні. Тепер йому загрожує обмеження волі на строк від 8 років із конфіскацією майна.
13 лютого, 21:42
Кримінал
У Лондоні прямо із вуличного стовпа на очах юрби вкрали одну із робіт художника Бенксі. Середня вартість його творів — від $30-50 тисяч.
24.12.2023, 12:04