Військові армії рф замінюють виснажені сили "вагнерівців"

ВІЙНА
29 січня, 10:16
Сувора українська земля вже чекає нових синів беретів
Сувора українська земля вже чекає нових синів беретів

Після перекидання додаткових сил росіяни, ймовірно, не вичерпали свого наступального потенціалу в районі Бахмуту

Американські аналітики переконані, що військовослужбовці армії рф, імовірно, замінюють виснажені сили найманців із ПВК "Вагнер", щоб посилити наступ на Бахмут.

Як повідомляє медіа агенція Останній Бастіон про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW)

БМД - 4М
БМД - 4М

"Сили ПВК "Вагнер" у районі Бахмуту не досягли значних успіхів після захоплення Соледару. Підрозділи російської армії наразі беруть участь у боях за Бахмут з метою активізації російського наступу.

Кадри бойових дій, опубліковані 20 січня, свідчать про те, що російські повітряно-десантні війська діють навколо Бахмуту, оскільки на них видно російську БМД-4М – нішеву механізовану техніку, яка використовується виключно десантниками", - йдеться в повідомленні (вчора насправді було оприлюднено резонансне з боку пропагандистів рф відео, де дана бмд веде бій з лісосмугою, судячи з відео можна сказати, що це новачки, які перегрівають ствола і не ведуть прицільну стрільбу - Ред. Останній Бастіон).

В ISW зазначили, що Міністерство оборони рф дедалі частіше повідомляє, що російські повітряно-десантні війська діють у районі Бахмуту з початку січня 2023 року, що свідчить про те, що російські війська посилюють або замінюють "вагнерівців".

Після перекидання додаткових сил росіяни, ймовірно, не вичерпали свого наступального потенціалу в районі Бахмуту, вважають американські аналітики. 

Читайте також:
Війна
Війська рф можуть розпочати наступи на нових напрямках із сумнівною перспективою
вчора, 08:45
Війна
Сили "Вагнера" найближчими тижнями можуть втратити більшу частину найманців-зеків
22 березня, 07:15
Політика
Ресурсна федерація московії остаточно встала з колін аби назавжди лягти під комуністичний Китай. Мезальянс на крові відтворено!
21 березня, 19:33
Війна
Сі Цзіньпін не надаватиме путіну підтримку, яка необхідна росії для війни проти України
21 березня, 08:35
Політика
Як у давні часи: сюзерен прибув до свого васала на оглядини далекого улусу. Владіміру Путіну виписали пекінський ярлик на президенство.
20 березня, 19:58
Політика
Стійкість України в боротьбі з агресією – не просто удача. Ми самі змогли її собі забезпечити, бо українці – дуже хвацька нація...
20 березня, 16:51