Віра так віра, стюк так стюк

Опінії
29 травня, 08:59
Віра так віра, стюк так стюк

До виборів без вибору утретє. Першерони історії.

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

До Василя Вірастюка ми й у кращі його, спортивні часи ставилися байдуже. Закидайте нас гранвідсівом, але м‘язово-стегнова потуга таки більше пасує до неолітичної епохи побутування людства, часів, коли самсони роздирали пащі левам не задля забави.

Не розірвеш ти, від тебе лише легенда залишиться. Тож піднімав Василь щось дуже вагове.

Він тягав рухомий склад лєщєнкової Укрзалізниці, славив неньку усіма усюдами – користувався заслуженим попитом і повагою спортивної громадськості та заскочених кралечок, викликав заздрість у бодігардів-початківців. Тепер видно, що духом ти, чоловіче, слабуватий.

Мо', ти й не відав, що між величиною IQ і розмірами біцепсів практично немає прямого зв’язку. Є приклади зворотного.

Гаразд, не вельми вправному у практичній політології посполитому важковаговику згарячу можна було підхопити зелений вірус і на початку 2019 встряти у хрестовий похід весільних шоуменів проти здорового глузду.

Онде їх скільки марудиться на щаблях владної драбини. Наче пацюків біля помийниці.

Згадайте, скільки несподіваної благодаті пролилося на заслаблого, астенічного виборця з вуст квартальної мандрьохи! Тут тобі й голуби над Донбасом, і кінець епохи бідності, і гаки олігархату, і зелена вулиця малому бізнесу, і Мендель.

Усіх єв ось-ось засипало би не лише яблуками, а й адамами. Змій нервово цмулив бамбук. Сіромахи ці (Бібл. – авт.) у кількості 73 відсотків від явлених на дільниці увірували у пророцтва Зе не тому, що були якісь підстави для побудови Едему в окремо взятій Україні, а винятково тому, що так сірим цим забажалося.

Але в 2021, після двох років демонстрації КоЗе відфільтрованого невігластва іти до обслуги шапіто?! Читай попередній абзац.

Ще заувага, принциповіша. Товариство, не хотілося би сполошити надію, але що це – ми маємо нормальний Верховний Суд?! На тлі опущеної глибоко під плінтус судової системи дії Верховного Суду України, який двічі поспіль скасовує рішення ЦВК про вірастюкову перемогу на 87 окрузі, це, знаєте, щось. Ви уявляєте, як карлючить зараз  найвеличнішого?

P.S. Конкретика. Хіба ти, Василю, не чуєш смороду, яким накрило не лише Прикарпаття?

І вихід у тебе є. Знімися сам з неправедних перегонів, не чекай на вердикт Великої палати Верховного Суду, плюнь на квартальну пацанву, подивися, чим стали Юзік із Сивохо. Краще б ти, Василю Ярославовичу, потягав Лєщєнка колією.

Читайте також:
А нам, миням, слід знати стійло...
19 червня, 18:04
Україна готується до «Льодовикового періоду 5». Кіно ще те буде.
12 червня, 19:53
Або про "конкурс капітанів (закреслено) генералів" на театрі воєнних дій...
04 червня, 11:14
Про речі, неможливі за замовчуванням
23 травня, 15:19
або про шапіто на рингу
19 травня, 20:32