Вірменські політики закликали уряд США ліквідувати терориста Путіна

СВІТ
15 березня, 21:21
Вірменські політики закликали уряд США ліквідувати терориста Путіна
Фото: Panorama

Після того, як прем'єр-міністр Нікол Пашинян оголосив про вихід Вірменії з ОДКБ, в Єревані не соромляться публічно нападати на РФ.

Красномовним випадком став виступ доктора політології й відомого громадсько-політичного діяча Аркадія Варданяна на телеканалі "Noyan Tapan", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Вірменський експарламентар відверто порівняв кремлівського бункерного щура з саудівським терористом Усамою бін Ладеном, якого теж не заважило б знищити фізично вже цьогоріч.

Послуговуючися підтримкою представників урядової коаліції, пан Варданян розмірковує і пропонує американській владі вбити Владіміра Путіна, який допік вірменам і вбив не одну тисячу українців.

«ОДКБ разом з усією Росією йде із життя. Гадаю, вони мають забрати собою і Путіна. Якщо ж російський президент відмовиться добровільно померти, йому мають помогти, скажімо США, за прикладом ліквідації міжнародного терориста бін Ладена», – висловив слушну думку вірменський громадсько-політичний діяч.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", вусату білоруську вошу на побігеньках Кремля Алєксандра Лукашенка дивним чином стали турбувати уявні "українські гниди".

вибір редакції
Читайте також:
Світ
З різних чеченських джерел надходять однакові повідомлення про вкрай тривожний стан місцевих маріонеткових чиновників.
01 липня, 20:07
Світ
Наперекір планам кремлівського бункерного щура і його оточення, корінні народи РФ воліють приєднатися до української борні проти Москви.
22 квітня, 16:31
Світ
Представники корінних народів Північного Кавказу, об'єднаних у черкеський союз, розмірковують над майбутнім після розвалу РФ.
10 березня, 19:53
Історія
23.II.1944 року совєцький режим розпочав каральну операцію під назвою "Сочевиця". Було депортовано до півмільйона чеченців та інгушів.
23 лютого, 17:32
Світ
Представники найчисленнішого тюркськомовного етносу кипчацької групи Республіки Дагестан закликали одноплемінників до єднання.
05 лютого, 17:09
Економіка
Криміналізовані Москвою сепаратисти з Сухумі не здатні забезпечувати населення відторгнутого у Сакартвело регіону електроенергією.
03 лютого, 18:32