Вітаємо українців із Днем нашого національного стяга!

ПОЛІТИКА
23.08.2022, 15:00
Вітаємо українців із Днем нашого національного стяга!
Фото: Google

Редакція інформаційної агенції "Останній Бастіон" звертається до своїх читачів із нагоди Дня Державного прапора України.

Синьо-жовте знамено давно стало символом свободи та боротьби нашого народу за свою незалежність, але тільки цьогоріч він набув нового символізму.

Після доленосної дати – 24.II.2022 – наш національний стяг замайорів у всьому світі, віщуючи новий геополітичний порядок, в якому не буде диктатур на кшталт хижацької російської.

Його знають і пізнають у найдальших куточках планети, про існування яких ми читали лише у книжках із географії та історії: в Уруґваї та Філіппінах, Ісландії та на Мадаґаскарі...

Наші барви окроплені кров'ю тисяч доблесних воїнів, волонтерів і мирних мешканців Бучі, Куп'янська, Щастя, Маріуполя, Бердянська, Херсона, котрі віддали власне життя, заради одного: щоби від Чопа до Мілового і від Грем'яча до Фороса зажди майорів синьо-жовтий стяг вільної України.

Тож схилімо ж голови та згадаймо полеглих, а затим гордо здіймімо наш національний прапор в ім'я прийдешніх поколінь.

Слава Україні та її Героям!

Вітаємо українців із Днем нашого національного стяга!_1
Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Політика
Під рубрикою "Таліфа кумі".
26 лютого, 19:04
Війна
15 лютого 1989 року колишнє керівництво нині вже неіснуючого СРСР оголосило, що територію Афганістану залишив останній радянський солдат
15 лютого, 13:40
Некролог
«Під скрес Московської руїни, під лицемірство каяття моя повстане Україна до віковічного буття...»
05 лютого, 18:37
Опінії
Проти ночі 3 лютого 1929 року на зібранні у Відні українські націоналісти ухвалили статут нової об'єднавчої організації. Так постала ОУН.
03 лютого, 20:25
Полтава
17 років тому Київ за наполяганням Вашинґтона (президентської адміністрації Джорджа Буша-молодшого) відмовився від повітряного захисту.
28 січня, 21:05
Полтава
18 січня 1919 року частини Армії УНР Лівобережного фронту вимушені були здати Полтаву більшовицьким окупантам. Червоні прийшли на довго...
18 січня, 20:08