Вітчизняні волонтери видали книгу ілюстратора бойових подвигів УПА

КНИГИ
25 лютого, 07:09
Вітчизняні волонтери видали книгу ілюстратора бойових подвигів УПА
Фото: bastion.tv

Доробок художника-баталіста Леоніда Перфецького, який брав участь у Перших і Других визвольних змаганнях, нараховує понад 100 картин.

Усі вони, зведені в єдину збірку, тепер доступні широкому загалу завдяки праці співробітників волонтерського центру "RainsHouse".

Сотника Армії УНР і бійця Дивізії "Галичина" Леоніда Перфецького справедливо вважають основоположником жанру "український комікс".

Його перу належить серія яскравих малюнків "Україна в боротьбі" про опір УПА нацистським і більшовицьким окупантам, що була створена в 1945 році у Зальцбурзькому таборі для воєнних полонених.

«Викладена нами книга є максимально повною ілюстрованою монографією не тільки про творчий шлях художника, але і його буремне життя, участь у війнах за волю України проти окупантів. Багато робіт публікуються вперше», — йдеться на сайті волонтерського центру "RainsHouse".

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що нещодавно вийшла друком нова книга про маловідомі факти з історії Дивізії "Галичина".

Читайте також:
Полтавці мають змогу переглянути розширену виставку Саші Путрі, яка отримала світове визнання
20.07.2020, 12:50
21 грудня Ярослав Терновський вкотре організував благодійний майстер-клас із живопису.
22.12.2019, 12:15
Аґенція "Останній Бастіон" поповнила арсенал Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва імені Олеся Гончара "вибуховою літературою".
вчора, 09:12
У 2020 році на території Турецької республіки було видано 68 тисяч 120 книг різного змісту — це на 14,5% більше ніж у 2019-му.
27 липня, 12:47
Наукову працю вітчизняних дослідників Юрія Юзича і Романа Коваля цими вихідними презентуватимуть у двох містах Полтавської області.
13 липня, 08:12