Вітчизняний бойовий БПЛА «Кажан» вправно утилізує окупантів на фронті

ВІЙНА
27 січня, 19:21
Вітчизняний бойовий БПЛА «Кажан» вправно утилізує окупантів на фронті

Завдяки розробкам вітчизняним інженерів захисники України вправно і влучно б'ють ворогів. Кількість російських загарбників зменшується.

Відповідними кадрами із зони ведення бойових дій поділилися військовослужбовці 31-ї Окремої механізованої бригади, передає медіаагенція «Останній Бастіон». Зазначається, що на передовій наші оборонці із лав Сухопутних військ Збройних Сил України застосовують важкий сучасний дрон.

Мова про безпілотний літальний пристрій під назвою «Кажан». Завдяки цій техніці, котра сновигає в українському небі над безкраїми лісосмугами, полями й степами, воїни полюють на ворогів, коли окупанти переконані, що перебувають у відносній безпеці; але безпечних місць на фронті більше не існує.

«Тихий, невидимий, смертоносний. БПЛА «Кажан» — це точність, швидкість і невидимість. Окопи, бліндажі, техніка — все, що стоїть на шляху, перетворюється на пил. Кожен його виліт — мінус загарбники, мінус загроза, мінус ворог на нашій землі. Ніякої пощади, ніяких шансів», — заявили у пресслужбі 31-ї ОМБр.

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, як німецька компанія «Helsing» передасть Україні 4 000 дронів типу «Mini-Taurus». Наразі наші воїни-захисники із лав ЗСУ вже тестують кілька зразків у бойових умовах на фронті.

Вітчизняний бойовий БПЛА «Кажан» вправно утилізує окупантів на фронті_1
Вітчизняний бойовий БПЛА «Кажан» вправно утилізує окупантів на фронті_3
Вітчизняний бойовий БПЛА «Кажан» вправно утилізує окупантів на фронті_5
Читайте також:
Мистецтво
Студенти та викладачі Луганського національного університету імені Тараса Шевченка зібрали справжніх поціновувачів мистецтва. Подія знакова.
вчора, 14:52
Війна
Українські піхотинці, дронарі, артилеристи не лише вогнем злагоджено випалюють ворога. Їм вдається брати у полон московитську десантуру.
19 лютого, 20:32
Війна
Протидія московитським загарбникам — єдина надія для жителів тимчасово окупованих теренів України на визволення. Віра у це не згасна.
04 лютого, 06:02
Мистецтво
Галерея образотворчого мистецтва Краєзнавчого музею імені Гната Стеллецького запрошує на виставку живопису. Показують картини зимової казки.
02 лютого, 09:23
Історія
На наших очах зникають давні знаки та пам'ятки часів Гетьманщини. Ситуація катастрофічна, однак виправити її можна спільними зусиллями.
26 січня, 14:03
Війна
До окупантів — рукою сягнути, вони ж майже 3 роки тому отаборилися у Василівці. Ця тривожна близькість руйнує життя сотень українців.
20 січня, 14:52