Вітчизняним соросятам не до війни, у них мітинги проти МОН

ПОЛІТИКА
15.02.2022, 07:42
Вітчизняним соросятам не до війни, у них мітинги проти МОН

Грантожери в Україні ніяк не заспокояться, адже попри воєнний шантаж кремлівського "бункерного щура", – провокують новий Майдан.

Про це свідчить бурлескний протест в урядовому кварталі проти Сергія Шкарлета, фотозвіт з якого оприлюднила народний депутат із фракції "Голос" Інна Совсун.

За її словами, організаторами та учасниками акції були студенти Києво-Могилянської академії, Київського політехнічного інституту і Національного авіаційного університету, котрі вимагають невідкладної відставки міністра освіти.

Пані Совсун переконана, виходити на вулиці з подібним протестом у час імовірного воєнного вторгнення Московії, – "це сильно".

«Мене охоплює гордість за Могилянців, які готові виходити та казати про те, що не влаштовує. Я знаю, що прогресивній та активній молоді потрібно триматися разом. Ми переможемо», – зазначила Інна Совсун.

Народна обраниця, відома громадськості своєю роботою на структури олігарха Джорджа Сороса у 2014-2016 роках, намагалася виправдати дії протестувальників із-поміж студентства низки столичних вишів "небажанням коритися наказам плагіатора Шкарлета".

Водночас як стверджують очевидці бутафорської акції, основну масу присутньої молоді становили представники низки лівих (поки що незаборонених – прим. ред.) організацій, які пропагують серед українського студентства пацифістські та капітулянтські настрої.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що у Львові популяризується "художник", який прирівняв ветеранів АТО/ОО до терористів "Л/ДНР".

Автор : Данило Катраник
Читайте також:
Політика
Держаний університет імені Миколи Гоголя став справжнім осердям фіно-угорського руху. Тут відчувається нагальна потреба дезінтеграції РФ.
02 червня, 14:57
Історія
Нащадки борців за волю України часів Другої світової війни пам'ятають, яка ціна заплачена за наше життя. Патріотизм виховується змалечку.
02 червня, 10:24
Спорт
Спортивна подія відбулася 16-17 лютого. Участь у змаганні взяли представники 19 команд у віці 14-15 років із чотирьох областей.
22 лютого, 06:09
Полтава
Полтавщина — самобутній край, де крім літературної спадщини Івана Котляревського і галушок є маловідомі широкому загалові народні традиції.
16 січня, 21:37
Полтава
Займання сталося у ніч проти 14 січня у будівлі на вулиці Липневій поруч із Гожулами. Причини пожежі станом на цю мить поки невідомі.
14 січня, 19:57
Життя
Цвинтарі у містах північних і центральних федеральних земель Німеччини припинили ховати небіжчиків. Усе через аномальну повінь.
07 січня, 13:57