Дешево і сердито: для малечі Біликів укриття зроблять у погребі

ПОЛТАВА
06 червня, 21:46
Дешево і сердито: для малечі Біликів укриття зроблять у погребі
Фото: Facebook

Офіс простих рішень з вулиці Банкової множить свої регіональні філії. Чиновники не цураються визнавати, що займаються профанацією.

Доволі показовим є завершений тендер в електронній системі публічних закупівель Prozorro. Замовником послуги з інженерного проєктування «Капітальний ремонт погреба (найпростішого укриття) Білицької мистецької школи» виступила Білицька селищна рада.

Як свідчить викладена у відритому доступі документація, чиновники витратять 24,21 тис. грн тільки на паперово-вичислювальні дії, котрі триватимуть до 31 грудня 2024 року. Коли ж на місці погребу, де мистецька школа зберігає різний реманент, постане укриття, не уточнюється.

Відповідальність за безпосереднє виконання робіт взяв на себе Гуманітарний відділ виконавчого комітету Білицької селищної ради. Бюрократи також не вказали, як і де ховатиметься під час чергових російських ракетно-дронових атак малеча до появи «найпростішого укриття».

Натомість медіаагенція «Останній Бастіон» звертає увагу читачів на те, як кременчуцькі корупціонери витратять 32 млн грн на реконструкцію комунального гуртожитку. Здати в експлуатацію планують уже влітку.

Читайте також:
Політика
Сьогодні, під пильним наглядом «партнерів», ми заходимо на нове коло «реформ» та перезавантажень.Чи призведе це все до реальних змін?
10 липня, 16:44
Політика
Поки «найвеличніший лідор світу» роз'їжджає альпійськими курортами, наші співгромадяни мусять йти в ярмо ворога. Все через дії Зе-влади.
19 червня, 08:00
Політика
Зе-команда має багаторічний досвід зі створення видовищ для знудженої публіки. Тепер вони перейшли на найвищий міжнародний рівень.
18 червня, 07:10
Політика
Попри розпропаговану Банковою міжнародну підтримку справедливого миру, у Швейцарії виникли суперечності. «Глобальний Південь» проти.
17 червня, 21:42
Політика
Зе-влада запровадила жорсткі ліміти на споживання електроенергії в усіх регіонах. Обленерго застосовують графіки погодинних відключень.
06 червня, 07:11
Економіка
Одна із найзаможніших держав Європи готова пом'якшити власні правила експорту зброї. Проте нам жодним чином не допомагатиме.
17 травня, 08:29