Влада Італії планує заборонити виробництво синтетичної їжі

СВІТ
12 листопада, 07:09
Влада Італії планує заборонити виробництво синтетичної їжі

Жодного «м'яса» з біореактора у піцеріях Неаполя і тратторіях Мілану. Італійський уряд піклується про здоров'я своїх громадян.

Такі відомості із посиланням на пресслужбу двопалатного парламенту країни оприлюднило видання La Gazzetta dello Sport. Ще влітку Сенат одноголосно ухвалив закон про заборону виробництва синтетичної їжі, тепер справа за Палатою представників.

Згідно з текстом документа, не дозволятиметься постачати на італійський ринок штучних «м'яса» і «риби» (тобто їжі з біореактора — прим. ред.). Йдеться про тваринні харчові продукти, вирощені як в Італії, так і за кордоном зі стовбурових клітин.

Вищезгаданий закон підтримують 74% населення країни, і ця цифра тільки зростає. Самі ж італійці зізнаються пресі, що не сприймають неприродної лабораторної їжі, яка може подаватися на стіл. Адже вона загрожує здоров'ю, провокуючи різні хвороби — від алергії до пухлин.

Окрім того, група дослідників, яка допомагала сенаторам і урядовцям готувати вказаний документ, з'ясувала, що під час виробництва «клітинного м'яса» виділяється у 25 разів більше парникових газів, ніж коли продукується яловичина. Ці аргументи мають вплинути на думки тих депутатів, які відстоюють зелений порядок денний.

Читайте також:
Опінії
Дурість є безрозбірливим привілеєм усіх людських груп. На жаль, саме дýрні спричинилися до того стану, в якому зараз опинилася Україна...
05 грудня, 07:18
Життя
Пандемія, карантин, повномасштабна війна, мобілізація, депопуляція, – усе перераховане не сприяє міцності родин в Україні. Але вихід є.
10 серпня, 21:30
Світ
Сі Цзіньпін має на меті першим знайти нову земну оболонку для перевтіленого бодхісатви Авалокітешвари. Наступника вже шукають у Тибеті.
вчора, 12:04
Світ
Підкорювачі найвищої гори планети не зупиняються перед смертельною небезпекою. Здолати шлях у понад 8000 км спроможний не кожен альпініст.
вчора, 07:59
Світ
Трамп може позбавити Європу американської військової присутності.
09 грудня, 18:12
Світ
Ударний БПЛА AKINCI компанії Bayraktar успішно пройшов випробування зі стрільби надзвуковою ракетою UHA-122
09 грудня, 07:28