Уряд Перу кинув виклик ЛҐБТ-сіонізму

СВІТ
16 травня, 19:24

Поки в Україні слуги райдужного «народу закону» насаджують ліву ідеологію, в одній із країн Південної Америки відбувається зворотний процес.

Свідченням є найвищий указ, підписаний перуанським президентом Діною Болуарте, повідомляє телеканал El Universal. Як з'ясувалося, документ містить оновлення до урядового Основного плану медичного страхування.

Підставою стали висновки медиків і фахівців із Міністерства охорони здоров'я Перу щодо сумнозвісних «транссексуальності» та «трансвестизму», які нав'язує людству сіоністсько-ліберальна мафія сатаністів. Віднині згадані терміни знову класифікуються як психічне захворювання.

«Транссексуалізм, бінарний і не бінарний трансвестизм, розлад ґендерної ідентичності у дитинстві, інші статеві девіації особистості, фетишистський трансвестизм і егодистонічна сексуальна орієнтація, — визнаються небезпечними для суспільства проблемами психічного здоров'я. Всі вони не відповідають науковій і соціальній реальності», — мовиться у документі.

Також медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам про те, що сучасний «лібералізм» є лівацькою облудою спадкових рабів. Вистачить глянути, хто обсів нині всі бюджетні та інші «культурні» фонди в Україні.

Читайте також:
Опінії
Дурість є безрозбірливим привілеєм усіх людських груп. На жаль, саме дýрні спричинилися до того стану, в якому зараз опинилася Україна...
05.12.2023, 07:18
Світ
Жодного «м'яса» з біореактора у піцеріях Неаполя і тратторіях Мілану. Італійський уряд піклується про здоров'я своїх громадян.
12.11.2023, 07:09
Життя
Пандемія, карантин, повномасштабна війна, мобілізація, депопуляція, – усе перераховане не сприяє міцності родин в Україні. Але вихід є.
10.08.2023, 21:30
Світ
Раніше Пашинян заявив, що дві країни з ОДКБ допомагали Азербайджану готувати війну проти Вірменії у Нагірному Карабасі
вчора, 17:01
Світ
Вашинґтонські «яструби миру» вимагають від України не ескалювати конфлікт, а самі допомагають коїти масову різанину. Ізраїль їм важливіший.
вчора, 12:36
Світ
Російсько-українська війна розпалила технологічний розвиток оборонної промисловості. Не лише Захід, а й Схід переозброюється.
11 червня, 21:40