Влада КНР визнає голосування під дулом російського автомата «референдумом»

ПОЛІТИКА
26.09.2022, 20:54
Влада КНР визнає голосування під дулом російського автомата «референдумом»
Фото: Twitter

Комуністичний Китай досі лишається найбільшим партнером України в Азії, хоча давно мав би перейти у розряд потенційних ворогів.

Головною причиною цієї зміни є стала підтримка російського агресора, про що свідчить редакційна стаття на англійськомовному рупорі пропаганди КНР "Global Times".

Як з'ясувалося, авторами оприлюдненого відверто проросійського матеріалу є співробітники китайського міністерства закордонних справ у Пекіні, для яких територіальна цілісність України  "тимчасове явище".

Дипломати з Піднебесної прямим текстом заявляють, що підготовлений російськими окупаційно-терористичними силами цирк під назвою "референдум" є ніщо іншим, як "демократичним референдумом", і у війні винні не московити, а Європейський союз та Північноатлантичний альянс.

Також у редакційній статті висуваються вимоги Пекіна до колективного заходу негайно зняти всі санкції з РФ, яку до всього ще й варто залишити у складі Ради безпеки ООН, оскільки вона ніби "урівноважує світовий мир і порядок".

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", союзники ресурсної федерації московії – комуністичний Китай та Індія – закликають до припинення війни в Україні.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Полтавці, як і більшість громадян, котрі під час повномасштабної російської агресії втратили здоровий глузд, дарма штурмують аптеки.
20:52
Історія
Керівництво "Укрзалізниці" використало громадян, які не знають свого минулого. Навіть війна не навчила українців берегти пам'ять.
18 березня, 19:04
Політика
Поговоримо трохи про Ставку та Бахмут. Скільки осіб має там бути, колись замислювалися? Якщо ж ні, то дарма...
08 березня, 16:01
Політика
Наперекір гучним і показним реформам українська молодь не засвоює потрібні їй знання через перевантаженість зайвими предметами.
14 лютого, 16:51
Політика
Впродовж 31 року відновленої незалежності всі президенти, прем'єр-міністри та міністри освіти займалися відвертою профанацією.
08 лютого, 19:12
Опінії
Народна депутатка від "Слуги народу" Ольга Василевська-Смаглюк могла стати ґауляйтершею. Але в українських  захисників були свої плани...
24 січня, 19:45