Влада КНР визнає голосування під дулом російського автомата «референдумом»

ПОЛІТИКА
26.09.2022, 20:54
Влада КНР визнає голосування під дулом російського автомата «референдумом»
Фото: Twitter

Комуністичний Китай досі лишається найбільшим партнером України в Азії, хоча давно мав би перейти у розряд потенційних ворогів.

Головною причиною цієї зміни є стала підтримка російського агресора, про що свідчить редакційна стаття на англійськомовному рупорі пропаганди КНР "Global Times".

Як з'ясувалося, авторами оприлюдненого відверто проросійського матеріалу є співробітники китайського міністерства закордонних справ у Пекіні, для яких територіальна цілісність України  "тимчасове явище".

Дипломати з Піднебесної прямим текстом заявляють, що підготовлений російськими окупаційно-терористичними силами цирк під назвою "референдум" є ніщо іншим, як "демократичним референдумом", і у війні винні не московити, а Європейський союз та Північноатлантичний альянс.

Також у редакційній статті висуваються вимоги Пекіна до колективного заходу негайно зняти всі санкції з РФ, яку до всього ще й варто залишити у складі Ради безпеки ООН, оскільки вона ніби "урівноважує світовий мир і порядок".

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", союзники ресурсної федерації московії – комуністичний Китай та Індія – закликають до припинення війни в Україні.

Читайте також:
Політика
Поки «найвеличніший лідор світу» роз'їжджає альпійськими курортами, наші співгромадяни мусять йти в ярмо ворога. Все через дії Зе-влади.
19 червня, 08:00
Політика
Зе-команда має багаторічний досвід зі створення видовищ для знудженої публіки. Тепер вони перейшли на найвищий міжнародний рівень.
18 червня, 07:10
Політика
Попри розпропаговану Банковою міжнародну підтримку справедливого миру, у Швейцарії виникли суперечності. «Глобальний Південь» проти.
17 червня, 21:42
Полтава
Офіс простих рішень з вулиці Банкової множить свої регіональні філії. Чиновники не цураються визнавати, що займаються профанацією.
06 червня, 21:46
Політика
Зе-влада запровадила жорсткі ліміти на споживання електроенергії в усіх регіонах. Обленерго застосовують графіки погодинних відключень.
06 червня, 07:11
Економіка
Одна із найзаможніших держав Європи готова пом'якшити власні правила експорту зброї. Проте нам жодним чином не допомагатиме.
17 травня, 08:29