Влада Пирятина дозволила відлов чоловіків, окрім чиновників

ПОЛТАВА
14 червня, 14:56
Влада Пирятина дозволила відлов чоловіків, окрім чиновників

У зв'язку зі складною ситуацією на фронті армія потребує підсилення. Але на відміну від росіян наші захисники цінують якість, не кількість.

Дарма, що Пирятинський міський голова і керівництво Лубенського районного ТЦК та СП мають зовсім інший погляд. Напередодні під час засідання органу самоврядування чиновники із депутатами розв'язували проблему мобілізації.

Відтепер у межах громади запроваджено обов'язковий військовий облік на підприємствах згідно із чинним законодавством. Міська рада Пирятина зголосилася напрацювати алгоритми оформлення бронювання працівників, не уточнивши строки здійснення цієї роботи.

«Я закликаю дотримуватися чинних норм законодавства у веденні військового обліку. Виходячи із реалій сьогодення, ми маємо бути одностайними у цьому питанні. Правил військового обліку мають дотримуватися як військовозобов'язані, так і роботодавці: кожен має свою зону відповідальності у даному питанні», — прокоментував мобілізацію у Пирятині міський голова Андрій Сімонов.

Окремо запрошені представники Лубенського районного ТЦК та СП пояснили, що у разі недотримання правил, влада громади мусить здійснювати адміністративні стягнення, передбачені як для керівників підприємств, так і персонально для військовозобов'язаних. Чи буде залучена до цих дій поліція, не уточнюється.

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» закликає читачів пам'ятати, що Україна нагадує уламок російської імперії. Цей уламок ніяк не може відірватися від ординського улусу, де ухвалюють химерні закони, а владу роздають опричникам.

Читайте також:
Полтава
Мова про не цільове використання мешканцями питної води. Особливо зараз, під час постійних проблем з електропостачанням на тлі спеки.
14 липня, 16:12
Полтава
Божевілля та відчай шириться Полтавщиною. Слідом за Гадячем, Зіньковом і Диканькою активізувалися українофоби у Нових  Санжарах.
14 липня, 08:09
Полтава
Доки влада Полтави свідомо саботує підтримку наших захисників, інші громади області вкладаються по повній. Не шкодують жодної копійки.
11 липня, 12:30
Полтава
У Пирятинській лікарні на базі приймального відділення запрацював новий рентген. Влада у звичній манері приписала всі заслуги виключно собі.
05 липня, 14:56
Полтава
Родини воїнів, які віддали своє життя за кожного із нас, на урочисте відкриття Алеї Героїв не запросили. Це був закритий захід для обраних.
02 липня, 20:39
Полтава
Охочих узяти участь у тендері зі спорудження підземного укриття не знайшлося. Влада міста розмірковує над новою пропозицією.
30 червня, 08:12