Влада управлінців-імпотентів: не реформи, а цілковита корупційна анархія

Опінії
23.06.2020, 13:07
Влада управлінців-імпотентів: не реформи, а цілковита корупційна анархія
Фото: УНІАН

Українці ще довго не побачать очікуваного покращення, адже команда Зеленського заплуталась у визначеннях.

інвестиційний банкір

Зустрічайте, антиреформи на марші! "Укрзалізниця" втрачає менеджерів. Чому? Бо вони не згодні з пониженням зарплати. І народ може сказати, що нехай йдуть собі. Невдячні! Ти ба, захотіли високих зарплат. Нехай працюють на зарплату джуніора з ІТ і дякують за надану честь.

Але розумніше було поставити питання, чому звичайні українські управлінці не йдуть? Може тому, що їх взагалі не цікавить офіційна зарплата? А якщо так, то логічно поставити наступне питання — "чому?".

І поки українці не дадуть самі собі на це питання, до тих пір українці залишаться бідними. І поки президент вважає за краще популістичні рішення, знижуючи зарплату менеджменту, він буде тільки стимулювати корупцію в Україні.

І так, зруйнувати реформу корпоративного управління легко, як і відкотити назад будь-яку реформу. Бо система охоче повертається у вихідне звичний стан.

Але як президент, так і народ, повинні відповісти собі на питання — якщо ви хочете повернути "все як було", то значить вас все влаштовує? І до чого тоді була вся ця маячня про нові обличчя у владі? До чого були антикорупційні гасла, якщо дії стимулюють корупцію?

І про які такі масштабні реформи весь час говорять в Офісі Президента, що на їх реалізацію не вистачить і 4-х президентських термінів, коли головне завдання зводиться до гасла: «Законсервувати все, як було дотепер»? Що це за героїчні реформи? Чому про них ніколи не говорять?

Ми знаємо, що президент сприймає "Нацбанк" як свого ворога. Ми знаємо, що президент робить все, щоби зруйнувати реформу корпоративного управління й вигнати надокучливих іноземців. Адже це просто — знижуєш їм зарплату, люди аплодують, міцні господарники займають місця, що звільнилися, всі задоволені.

Це про антиреформи. А про реформи?

Невже президент — це просто матеріалізація ідей українських корупціонерів? Ми не знаємо, що президент вважає реформами. І на що йому потрібні вже не 2, а всі 4 каденції! Але хотілося б дізнатися, про що він особисто думає, щоби бути готовими. А відтак — озброєними.

І так, дороги — це не реформи!

А в рік кризи та рекордного дефіциту бюджету — це ще і про відсутність здорового глузду. Це як ніби чоловіка і дружину звільнили з роботи й вони не знають, чим годуватимуть своїх дітей через пів року. Але при цьому вони вирішують, що тепер якраз час зробити дорогий ремонт, під час якого будівельники вкрадуть 30% вкладених коштів. Хоча сам ремонт буде фінансуватися користуючись з кредиту від сусіда.

Отже, які ж такі реформи замислив президент? Дуже хотілося б знати. І дуже б попросили не ламати те що вже побудували до нього.

Читайте також:
Володимиру Зеленському радять переглянути популярний серіал "Механізм" про десятирічне антикорупційне розслідування у Бразилії.
04 січня, 10:29
Байден? Путін? Лєнка? Пороше-е-енко?!
02 січня, 11:48
І мріємо «по-дівчачому»…
30.12.2020, 09:18
Або штрихи до порівняльного аналізу двох нелохів...
28.12.2020, 08:59
Коментуємо Зе, цитуючи заразом Володимира Куніна – автора гучно екранізованої «Інтердівчинки», хто пам'ятає.
10.12.2020, 09:48
Про красу конституцій і посад...
07.12.2020, 08:59