Владу бліндажній аристократії

ПОЛТАВА
17 серпня, 20:50

Зе-влада паразитує на війні та, що найгірше, кидає у топку найголовніший і невідновлювальний ресурс, який має Україна – людей!

Починаючи з 24 лютого минулого року у нашого суспільства назбиралося чимало питань, відповіді на які чиновники з депутатами мають давати вже, але аж ніяк не потім:

  • Що відбулося на Півдні та Сході?
  • Чому відбулася Буча і був розмінований Чонгар?
  • Чому від Сумщини російські колони безперешкодно рухалися на Полтаву і Київ?
  • Хто допустив оточення Маріуполя і здав Херсон?

Так звана влада під проводом єрмаківської маріонетки Голобородька-Зеленського толерує колаборантів, курує корупцію та плює на могили сотні тисяч загиблих захисників, які поклали життя за кращу Україну.

Потенційні контури виходу з ситуації, в якій опинилися не тільки ми, а й увесь світ накреслили у ґрунтовній розмові головний редактор медіаагенції "Останній Бастіон", фронтовик з Окремого батальйону "Вовки Да Вінчі" Дмитро Савченко та Геннадій Сікалов:

Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Опінії
Проте тільки національно свідомі воїни, які знають ціну життя, й не позбавлені інтелектуальних здібностей, здатні змінити державу на краще.
17 вересня, 20:52
Блоги
Анархія не притаманна українцям, навіть попри таке явище, як Махновщина. Бо, що було, – загуло і нині час мурувати нову українську державу.
31 серпня, 16:49
Блоги
Всі наші зміни мають бути лише у контексті невідворотного набуття членства у НАТО та ЄС. І не треба вважати, що це неможливо...
09 серпня, 16:00
Опінії
Хочемо дорости до "великої політики" – мусимо навчитися спокійно і твердо декларувати свої національні інтереси. Третього не дано!
06 серпня, 20:06
Опінії
Коли закінчиться війна, більшість продовжить займатися тим, чим і займалася. Хто крав – крастиме, а того, хто здавав – візьмуть у поліцію.
02 серпня, 16:52
Опінії
Українську молодь відвертають від Героїв Нації медіашлаком. Маємо виправити цю ситуацію заради пам'яті про наших полеглих захисників.
01 серпня, 20:19