Владу бліндажній аристократії

ПОЛТАВА
17.08.2023, 20:50

Зе-влада паразитує на війні та, що найгірше, кидає у топку найголовніший і невідновлювальний ресурс, який має Україна – людей!

Починаючи з 24 лютого минулого року у нашого суспільства назбиралося чимало питань, відповіді на які чиновники з депутатами мають давати вже, але аж ніяк не потім:

  • Що відбулося на Півдні та Сході?
  • Чому відбулася Буча і був розмінований Чонгар?
  • Чому від Сумщини російські колони безперешкодно рухалися на Полтаву і Київ?
  • Хто допустив оточення Маріуполя і здав Херсон?

Так звана влада під проводом єрмаківської маріонетки Голобородька-Зеленського толерує колаборантів, курує корупцію та плює на могили сотні тисяч загиблих захисників, які поклали життя за кращу Україну.

Потенційні контури виходу з ситуації, в якій опинилися не тільки ми, а й увесь світ накреслили у ґрунтовній розмові головний редактор медіаагенції "Останній Бастіон", фронтовик з Окремого батальйону "Вовки Да Вінчі" Дмитро Савченко та Геннадій Сікалов:

Автор : Останній Бастіон
вибір редакції
Читайте також:
Війна
Якби 2 роки тому Україна не встояла, Захід заплющив би очі на всі злочини російських окупантів. Як ігнорує геноцид уйґурів і палестинців.
22 лютого, 08:27
Війна
Для переважної більшості українців справжня війна почалася 24 лютого 2022 року. Попередній період вони не зважали на бойові дії та окупацію.
02 лютого, 19:18
Полтава
Невдовзі у Гадячі відзначатимуть 175-річний ювілей від дня народження славетної української письменниці Олени Косач. Вона ж — Олена Пчілка.
12 січня, 08:20
Історія
Формат мультикультурного ура-патріотизму, який нам нав'язують, веде до пекла. Там не буде українських традицій, лише пітьма.
25.12.2023, 19:58
Опінії
Як відомо, нині підготовка новобранця перед вирядженням на передову має тривати не менше 3 місяців. Але у нас із цим усе дуже кепсько...
21.12.2023, 20:32
Опінії
Головна сила будь-якої армії — це розуміння того, як слід воювати. Найзолотіше багатство війська — це здатність дружити із часом.
08.12.2023, 20:38