Власник готелю в японській префектурі Канаґава допомагає українським біженцям

СВІТ
07.11.2022, 16:00
Власник готелю в японській префектурі Канаґава допомагає українським біженцям

До поки у світі є такі люди, не все пропало, а добро зі світлом неодмінно переможуть зло та темряву!

У країні сонця, що сходить, власник невеликого готелю на березі озера Ашіноко один раз на місяць запрошує до себе наших біженців і допомагає чим може.

Про це з мальовничої префектури Канаґава повідомили працівники Посольства України в Японії, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, добровільно евакуйовані з зони бойових дій та постраждалі від російської агресії українці знайшли новий тимчасовий прихисток на острові Хонсю.

«Пан Макото Хатторі – добрий власник маленького затишного готелю у курортному містечку Хаконе. Він активно допомагає нашим співвітчизникам, які постраждали від війни, запрошуючи до свого готелю на безоплатній основі», – наголосили в українському посольстві у Токіо.

Водночас уточнюється, що приїхати та відпочити у готелі пана Хатторі можна лише у складі організованої групи, у супроводі представників якоїсь із місцевих громадських організацій, яка візьме на себе відповідальність за виконання певних умов благодійної програми.

Також дипломатичне представництво України закликало зацікавлені громадські організації, що опікуються евакуйованими до Японії українцями, зв'язатися з нашим послом або консулом за адресою: [email protected], задля підтримки та згуртування біженців.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що дружина головного старійшини народу ерзя сприяє перемозі України у війні проти РФ.

Читайте також:
Війна
75-річний японський волонтер Фумінорі Цучіко відкрив у Харкові безкоштовне кафе
22 квітня, 10:35
Виміри
Якщо кожен українець буде якісно робити свою справу, Україна стане заможною, затишною, непереможною.
01 лютого, 18:41
Життя
Сумські патрульні оперативно розшукали та повернули додому бабусю, яку розшукували рідні
04 січня, 17:19
Полтава
9678 гривень на нагальну потребу для одного з підрозділів Сил оборони України планує передати Кобеляцька об'єднана громада.
14.06.2022, 08:07
Полтава
НВР "Правий сектор" Полтавщини дякує за допомогу Дмитру Анатолійовичу Лаптєву
28.05.2022, 11:55
Війна
Натомість Московський патріархат до тепер продовжує не визнавати факту російської агресії, а у війні звинувачує самих українців.
14.05.2022, 19:13