Власник готелю в японській префектурі Канаґава допомагає українським біженцям

СВІТ
07.11.2022, 16:00
Власник готелю в японській префектурі Канаґава допомагає українським біженцям

До поки у світі є такі люди, не все пропало, а добро зі світлом неодмінно переможуть зло та темряву!

У країні сонця, що сходить, власник невеликого готелю на березі озера Ашіноко один раз на місяць запрошує до себе наших біженців і допомагає чим може.

Про це з мальовничої префектури Канаґава повідомили працівники Посольства України в Японії, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, добровільно евакуйовані з зони бойових дій та постраждалі від російської агресії українці знайшли новий тимчасовий прихисток на острові Хонсю.

«Пан Макото Хатторі – добрий власник маленького затишного готелю у курортному містечку Хаконе. Він активно допомагає нашим співвітчизникам, які постраждали від війни, запрошуючи до свого готелю на безоплатній основі», – наголосили в українському посольстві у Токіо.

Водночас уточнюється, що приїхати та відпочити у готелі пана Хатторі можна лише у складі організованої групи, у супроводі представників якоїсь із місцевих громадських організацій, яка візьме на себе відповідальність за виконання певних умов благодійної програми.

Також дипломатичне представництво України закликало зацікавлені громадські організації, що опікуються евакуйованими до Японії українцями, зв'язатися з нашим послом або консулом за адресою: emb_jp@mfa.gov.ua, задля підтримки та згуртування біженців.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що дружина головного старійшини народу ерзя сприяє перемозі України у війні проти РФ.

Читайте також:
Позиція
Пастир Дмитро Лаптєв з членами Останнього Бастіону відвідали деокуповані території. На яких проживають покинуті Зеленським люди.
15 листопада, 08:06
Полтава
Учні Наукового ліцею № 3 міста Полтави зібрали 240 тис ₴ на дрон для ЗСУ.
18 жовтня, 15:17
Полтава
Вчергове пастир Дмитро Лаптєв відправив допомогу постраждалим від російської навали регіонам України.
16 жовтня, 12:02
Війна
Учасники громадської спілки відвідали визволені райони Слобожанщини та села Донецької області, щоб допомогти народу.
04 жовтня, 10:00
Війна
75-річний японський волонтер Фумінорі Цучіко відкрив у Харкові безкоштовне кафе
22 квітня, 10:35
Виміри
Якщо кожен українець буде якісно робити свою справу, Україна стане заможною, затишною, непереможною.
01 лютого, 18:41