Дружина головного старійшини народу ерзя сприяє перемозі України у війні проти РФ

ВІЙНА
25.08.2022, 17:34
Дружина головного старійшини народу ерзя сприяє перемозі України у війні проти РФ

Уродженка Мордовії Віра Боляєнь щосили допомагає українцям захищати незалежність і наближати день нашої спільної перемоги.

Про це дружина Інязора ерзянського народу розповіла в інтерв'ю виданню "Idel.Реалии", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Наприкінці лютого – на початку квітня пані Віра перебувала в одному з волонтерських пунктів Києва, де готувала їжу для підрозділів Територіальної оборони столиці; зараз вона консервує овочі на зиму для наших захисників.

«Скажімо так, склавши руки не сиджу, маю достатньо роботи. Ми багато з чоловіком працюємо в ерзянському напрямі, а Україна для нас є прикладом. Вона ж звільнилася від ярма Совєцького Союзу, тому я дуже хочу, щоб і в Росії мій ерзянський народ взяв приклад з українців. Хочу, щоб ерзя, нарешті, теж звільнилися від цього ярма.

Мій народ має зрозуміти, що він теж щось значить, що він самобутній. Я дуже хочу, щоб ерзяни були вільні, я хочу, щоби вони також могли виходити, як ми виходили на Майдан, на мітинги, щоби вони могли читати те, що вони хочуть, випускати газети своєю мовою, відзначати свої свята так, як вони хочуть, а не так, як їм диктує Росія. Вони ж просто, я не знаю, як у великій в'язниці там перебувають. У мене таке відчуття складається, яке, на жаль, підтверджується невтішними новинами звідти. Дуже хочеться, щоби вони взяли приклад з України та стали незалежними», – висловилася Віра Боляєнь.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що через систематичні переслідування та утиски з боку Кремля, ерзяни скликають національний з'їзд в Естонії.

Читайте також:
Історія
Як народ Ічкерії розгромив танкові частини російських окупантів.
27 листопада, 08:35
Політика
Але справжню Свободу нам ще тільки належить здобути у кровопролитній боротьбі.
21 листопада, 08:25
Війна
Попри те, що українське військо не досягло поставлених цілей у літньому контрнаступі, вдалося зберегти головне. Державність України вціліла.
05 листопада, 14:17
Опінії
Ми — наступне покоління, після гетьмана Сагайдачного, яке знищить Москву. Крізь понад 400 років, яке перенесе війну на територію ворога...
01 листопада, 19:34
Історія
Найбільше він відзначився як палкий публіцист, виступаючи на сторінках заснованої ним газети «Українець на Зеленому Клині».
26 жовтня, 09:28
Війна
Наші полеглі Герої не хочуть, щоби ми сиділи та плакали. Вони хочуть, щоби ми перемогли та святкували перемогу разом, згадуючи їхній Чин.
24 вересня, 18:13