Дружина головного старійшини народу ерзя сприяє перемозі України у війні проти РФ

ВІЙНА
25 серпня, 17:34
Дружина головного старійшини народу ерзя сприяє перемозі України у війні проти РФ

Уродженка Мордовії Віра Боляєнь щосили допомагає українцям захищати незалежність і наближати день нашої спільної перемоги.

Про це дружина Інязора ерзянського народу розповіла в інтерв'ю виданню "Idel.Реалии", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Наприкінці лютого – на початку квітня пані Віра перебувала в одному з волонтерських пунктів Києва, де готувала їжу для підрозділів Територіальної оборони столиці; зараз вона консервує овочі на зиму для наших захисників.

«Скажімо так, склавши руки не сиджу, маю достатньо роботи. Ми багато з чоловіком працюємо в ерзянському напрямі, а Україна для нас є прикладом. Вона ж звільнилася від ярма Совєцького Союзу, тому я дуже хочу, щоб і в Росії мій ерзянський народ взяв приклад з українців. Хочу, щоб ерзя, нарешті, теж звільнилися від цього ярма.

Мій народ має зрозуміти, що він теж щось значить, що він самобутній. Я дуже хочу, щоб ерзяни були вільні, я хочу, щоби вони також могли виходити, як ми виходили на Майдан, на мітинги, щоби вони могли читати те, що вони хочуть, випускати газети своєю мовою, відзначати свої свята так, як вони хочуть, а не так, як їм диктує Росія. Вони ж просто, я не знаю, як у великій в'язниці там перебувають. У мене таке відчуття складається, яке, на жаль, підтверджується невтішними новинами звідти. Дуже хочеться, щоби вони взяли приклад з України та стали незалежними», – висловилася Віра Боляєнь.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що через систематичні переслідування та утиски з боку Кремля, ерзяни скликають національний з'їзд в Естонії.

Читайте також:
Війна
Після втечі терористичного контингенту з Херсону у загарбаних росіянами містах Донеччини люди вже готуються до деокупації.
28 листопада, 20:23
Війна
Оновлена незалежна Україна народжується у муках. Ніхто не подарує свободи крім нас самих, доведено історією...
25 листопада, 08:30
Війна
Так звані "Вовки Турану" оголосили власну війну ресурсній федерації московії, яка десятиліттями уярмлює чисельні тюркські етноси.
21 листопада, 17:01
Політика
Але справжню Свободу нам ще тільки належить здобути у кровопролитній боротьбі.
21 листопада, 09:15
Спорт
Кінцевою метою об'єднаних підрозділів Сил оборони України є звільнення всієї території країни від російських агресорів включно Кримом.
20 листопада, 19:18
Політика
Можливий переговорний процес щодо деокупації нашого півострова буде схожий на акт капітуляції ресурсної федерації московії.
18 листопада, 17:00