Внутрішній ворог під час війни небезпечніший за окупантів, – політтехнолог Сергій Гайдай

ПОЛІТИКА
26 січня, 21:27
Внутрішній ворог під час війни небезпечніший за окупантів, – політтехнолог Сергій Гайдай

Народні обранці з чиновниками імітують бурхливу діяльність, адже досі не втямили: російська агресія не поверне їм буденність до 23.II.2022.

Таку узагальнену для всього нашого суспільства думку в етері каналу "Фабрика новин" висловив вітчизняний політтехнолог Сергій Гайдай, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Він розповів деталі великого корупційного скандалу, чому прибрали саме Кирила Тимошенка і його регіональних посіпак, які наживалися на "Великому будівництві" та розкрадали гуманітарну допомогу.

«Під час війни не тільки можна критикувати владу, робити це – треба! Війна вимагає радикальної та швидкої зміни самих принципів на яких стоїть українська держава і нової владної архітектури – скорочення держапарату, звільнення токсичних осіб із посад, затримання і засудження корупціонерів, ліквідації неефективних державних установ, заміни їх на принципово нові державні інституції. Внутрішній ворог під час війни не менш небезпечний ніж російські окупанти», – зазначив Сергій Гайдай.

Також за його словами, вітчизняна влада пустилася берега, адже гучними відставками посадових осіб, які нічого не вирішують, намагаються відвернути увагу від зрадників із вищого ешелону, скажімо, Андрій Єрмак.

Натомість "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати, що президентська монобільшість грає з вогнем під час широкомасштабної війни, українці не пробачать зради на Печерських пагорбах.

Автор : Сергій Гайдай
Читайте також:
Світ
На території Республіки Польща вже розпочала діяти постійна база американців. Калінінграду приготуватися до сецесії.
вчора, 16:29
Політика
Прем'єр-міністр Японії Фуміо Кішіда приїхав із робочим візитом до України, адже розглядає нашу країну за стратегічного партнера.
21 березня, 17:46
Опінії
Як Буданов зареєстрував фіктивну фірму під назвою «Головне управління розвідки Міністерства оборони України»
21 березня, 14:45
Світ
А Володимир Оманський перед повномасштабним вторгненням розповідав українцям про шашлики у травні
14 березня, 12:14
Світ
Російська пропаганда почала активніше працювати в Європейському союзі, щоби спробувати маніпулювати західним суспільством.
13 березня, 17:09
Політика
За яких обставин Буданов очолив воєнну розвідку
13 березня, 14:24