Володіна тисяча на спортзали

ПОЛІТИКА
16.11.2021, 10:26
Володіна тисяча на спортзали

Чому не на книги, освіту, здоров'я чи медицину?..

Володимир Зеленський вкотре звернувся до українців з екранів телебачення, пообіцявши гроші тим, хто двічі щепиться від COVID-19.

Черговий пропагандистський відеоролик оприлюднила пресслужба Офісу Президента, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Зеленський анонсував 1000 гривень усім громадянам України, які пройдуть повний курс антикоронавірусної вакцинації.

Водночас "президент Голобородько" забув згадати про єдиний мінус: витратити вказану суму, отриману через застосунок "Дія", можна аж ніяк не їжу, ліки чи книги, не кажучи вже про підтримку бізнесу.

«Уряд виплатить 1000 грн усім двічі вакцинованим. Гроші можна витратити на придбання абонементів у спортзал, квитків у кіно та на транспорт всередині країни. Програма почне діяти з 19 грудня», – заявив Зеленський.

Фактично, провідний "слуга неукраїнського народу" взявся реалізовувати відомий з часів прем'єрства Юлії Тимошенка і президентства Віктора Януковича сценарій, коли громадянам, доведених чинною владою до стану бідності, пропонують разову грошову подачку, при цьому ще й отримавши укол.

Швидше за все в Офісі Зеленського усвідомили, що потрібно роздати хоч якісь пряники, оскільки рейтинг "ґаранта" і його партії зазнав істотного падіння; та навряд чи вказаний крок допоможе "слугам" подолати наявну кризу.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", рука "президента Голобородька" суддівську руку грошима миє.

Читайте також:
Світ
Україні слід припинити відносини з комуністичним Китаєм, чиї влада і медіа покривають воєнні злочини російських окупантів на нашій землі.
17 квітня, 22:44
Полтава
Як офіс президента підігрує кремлю
15 березня, 10:31
Політика
Росіянам показали фотодокази воєнних злочинів кривавого путінського режиму в Україні, однак вони виявилися безсердечними скотами.
05 березня, 13:15
Світ
Українська журналістка виклала 7 тис. фото мертвих ординських окупантів
04 березня, 15:35
Війна
Виявляється, що крім шакала Рамзана Кадирова, шайтан у пеклі також чекає і на зрадника заповідей ісламу Талґата Таджуддіна.
27 лютого, 12:49
Світ
Кремлівські спецслужби напередодні президентських виборів у Фінляндії взялися впроваджувати сумнозвісні "активні заходи".
08 лютого, 06:51