Володіна тисяча на спортзали

ПОЛІТИКА
16 листопада, 10:26
Володіна тисяча на спортзали

Чому не на книги, освіту, здоров'я чи медицину?..

Володимир Зеленський вкотре звернувся до українців з екранів телебачення, пообіцявши гроші тим, хто двічі щепиться від COVID-19.

Черговий пропагандистський відеоролик оприлюднила пресслужба Офісу Президента, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Зеленський анонсував 1000 гривень усім громадянам України, які пройдуть повний курс антикоронавірусної вакцинації.

Водночас "президент Голобородько" забув згадати про єдиний мінус: витратити вказану суму, отриману через застосунок "Дія", можна аж ніяк не їжу, ліки чи книги, не кажучи вже про підтримку бізнесу.

«Уряд виплатить 1000 грн усім двічі вакцинованим. Гроші можна витратити на придбання абонементів у спортзал, квитків у кіно та на транспорт всередині країни. Програма почне діяти з 19 грудня», – заявив Зеленський.

Фактично, провідний "слуга неукраїнського народу" взявся реалізовувати відомий з часів прем'єрства Юлії Тимошенка і президентства Віктора Януковича сценарій, коли громадянам, доведених чинною владою до стану бідності, пропонують разову грошову подачку, при цьому ще й отримавши укол.

Швидше за все в Офісі Зеленського усвідомили, що потрібно роздати хоч якісь пряники, оскільки рейтинг "ґаранта" і його партії зазнав істотного падіння; та навряд чи вказаний крок допоможе "слугам" подолати наявну кризу.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", рука "президента Голобородька" суддівську руку грошима миє.

вибір редакції
Читайте також:
Представники політичної сили 5-го Президента України, які, бувши при владі, війну назвали АТО/ООС, взялися нагнітати ситуацію.
04 листопада, 07:59
Кремль переймає у Білого дому першість на право насаджувати лівацьку ідеолоґію у тих країнах, де демократія знаходиться у зародковому стані.
25 жовтня, 12:53
Євстратій Зоря побачив у розрекламованому серіалі паралелі з тоталітарно-людиновбивчими моделями ХХ століття.
17 жовтня, 14:15
Марґінальна українофобська політична сила, керівником і засновницею якої є Наталя Вітренко, нагадала про своє існування.
11 серпня, 14:00
Дитячий фонд Орґанізації об'єднаних націй (UNICEF) не бачить шкоди від перегляду малечею матеріалів, класифікованих як "порноґрафія".
02 червня, 10:12
Урядовці Китайської Народної Республіки вирішили відкрити у середмісті Гельсинкі центр для популяризації китайської мови та культури.
12 березня, 09:41