Волонтери Полтавщини передали фронтовикам комп'ютерну техніку

ПОЛТАВА
09 травня, 14:43
Волонтери Полтавщини передали фронтовикам комп'ютерну техніку

Умови сучасної війни вимагають пристосування та постійних змін. Особливо, коли йдеться про технічне оснащення наших захисників.

Відповідний фотозвіт виклала пресслужба органу місцевого самоврядування Мачухівської громади Полтавського району. Зазначається, що небайдужі мешканці за підтримки волонтерів зібрали кошти для придбання необхідного на передовій обладнання.

Раніше вояки фронтових підрозділів Збройних Сил України отримували безпілотники та засоби радіоелектронної боротьби. Тепер настав час для великої партії комп'ютерної техніки, завдяки якій здійснюється управління та стеження за з'єднаннями на полі бойових дій.

«Продовжуємо реалізацію ініціатив, направлених на підтримку армії, поліпшення обороноздатності. Мачухівська громада передала на потреби ЗСУ ноутбуки, БФП, планшети, маршрутизатори, мобільні апарати, телевізори, повербанки, комп'ютерну периферію, генератори. Разом до Перемоги. Слава Україні», — повідомили мачухівські волонтери.

Як і годиться, медіаагенція «Останній Бастіон» закликає читачів пам'ятати про те, що волонтери із Машівки допомагають наближати Перемогу. Фронтовикам — необхідні дрони, тиловикам — щира подяка.

Читайте також:
Політика
У роз'єднанні нашого суспільства, у розхитуванні крихкої ситуації в Україні зацікавлений ворог. При чому, як зовнішній, так і внутрішній.
11 червня, 13:44
Опінії
Завдання зовнішнього і внутрішнього ворога — поляризація українців. Не перший раз за минулі сотні років нас послаблюють внутрішні чвари...
04 червня, 13:36
Війна
Військово-політичному керівництву України необхідно негайно переглянути мобілізаційну політику. Подальше зволікання рівноцінне поразці.
03 червня, 07:18
Полтава
Поки «зелені ямщики» з обласного центру продовжують обіцяти допомагати фронтовикам, в інших громадах слова перетворюють на справи.
26 травня, 08:48
Опінії
На 11-й рік війни громадяни України, на жаль, ніяк не можуть зрозуміти: лиш об'єднавши зусилля проти ворога, зможемо досягти результату.
16 травня, 20:35
Опінії
Чим довше затягується війна, тим важливішими стають ресурси. А чи відомо вам, який головний ресурс на війні?
23 квітня, 20:32