Волонтерський центр ветеранів АТО/ООС у Решетилівці на межі закриття

ПОЛТАВА
08 лютого, 14:47
Волонтерський центр ветеранів АТО/ООС у Решетилівці на межі закриття
Фото: Facebook

Організація перебуває на повному самозабезпеченні й жодним чином не підтримується владою. До кінця поточного року може і не дотягти.

Такі невтішні відомості на своїй Facebook-сторінці виклав співзасновник громадського об'єднання «Спілка учасників АТО Решетилівщини» Олег Мотузко. З його слів, орендоване для волонтерських потреб приміщення комунальні служби громади планують позбавити послуг.

Вказана організація роками ефективно працює на благо Збройних Сил України та задля нашої спільної перемоги ще з перших днів війни. Проте кабінетним щурам у міській раді Решетилівки муляють очі патріоти, котрі віддають останні кревні фронтовикам без жодного піару.

На сьогодні у волонтерів і ветеранів виникли фінансові складнощі з оплатою комунальних послуг, яку влада громади не хоче вирішувати з корисливих мотивів. Приміщення, де знаходиться центр, невдовзі буде відключений від водо-, тепло- та енергопостачання.

«У зв'язку з тим, що мені постійно говорять нібито наша «Спілка учасників АТО Решетилівщини» знаходиться на балансі Решетилівської міської ради й усі компослуги та заробітні плати нам виплачує міськрада, повідомляю наступне:

  • Громадську організацію на баланс згідно з законодавством міськрада прийняти не може.
  • Будівля та територія де знаходиться ГО на даний час не знаходиться на балансі міськради.
  • Компослуги оплачуються виключно за кошти членів спілки та переважно за мої власні кошти.
  • Зарплати на спілці не отримує ніхто, всі «працюють» на волонтерських засадах.

Ну, і найголовніше, — «Спілка учасників АТО Решетилівщини» та наш Волонтерський центр знаходимося на власному забезпеченні. Однак не знаю чи працюватимемо до кінця цього року. Можемо не потягти», — заявив Олег Мотузко.


Натомість Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради, і його холуй — ухилянт на псевдо «Торчок» активно пропагують на сторінках у соцмережах активну пасивність Біленького, спрямовану на міфічну підтримку ЗСУ.

Не зрозуміло тільки, чому Біленький і «Торчок», який веде публічну сторінку Біленького,  видаляють коментарі?

Волонтерський центр ветеранів АТО/ООС у Решетилівці на межі закриття_1Волонтерський центр ветеранів АТО/ООС у Решетилівці на межі закриття_2

Чи обов'язок захищати Україну для колаборантів не обов'язок?

Далі буде...

Читайте також:
Позиція
108 брамінів упродовж 31 дня о 5 ранку за Київським часом будуть молитися за завершення війни та розквіт України і її народу
16:54
Полтава
Знову селяни Полтавського краю в авангарді підтримки фронтовиків. Натомість чиновники та депутати обласного центру досі пасуть задніх.
08 квітня, 12:34
Політика
Наша влада зацікавлена в цьому
06 квітня, 18:05
Політика
Український стендапер Зирянов заявив, що «немає педофілів, є діти з сексуальним вайбом».
05 квітня, 15:01
Полтава
На тижні до наших фронтовиків на передову поїхала чергова партія дронів. Мешканці Полтавського краю придбали прилади за свій кошт.
03 квітня, 21:31
Політика
Іноземні компрадори, купивши вітчизняних псевдолібералів і ура-патріотів, досі хочуть нашої землі. Знелюднювати Україну їм допомагає путін.
31 березня, 09:37