Ворог наново насаджує комунізм на Запоріжжі та Херсонщині

ВІЙНА
10 червня, 06:07
Ворог наново насаджує комунізм на Запоріжжі та Херсонщині
Фото: Останній Бастіон

Поки на вільних тренерах України й далі розмірковують, як демократично дерусифікувати топонімію, в окупації все погано. ФСБ діє методами ЧК.

Такі невтішні відомості із тимчасово окупованого Бердянська оприлюднили представники вітчизняного руху опору. Зазначається, що московити спільно з колаборантами не тільки перейменовують вулиці й площі, але і повертають більшовицькі ідоли.

Окупаційна адміністрація Бердянська, Приморська, Генічеська та Новоолексіївки оголосила про скасування декомунізації. На думку ворога, присутність Лєніна і Чапаєва, Фурманова і Дзєржинского має закарбувати в українців двох південних областей «непорушний та одвічний зв'язок із Москвою».

«На жаль, самого переліку наново комунізованих ґауляйтерами вулиць ніхто не публікує, обіцяють лише згодом. Підозрюємо, що в очі його не бачили й самі депутати-зрадники. Але загалом перейменовано 70 вулиць, і це тільки у Бердянську. Тобто всі, чиї назви було змінено у 2016 році», — прокоментували вітчизняні партизани.

А проте, медіаагенція «Останній Бастіон» радить згадати, що минулого тижня українську малечу з Каховки вивезли до агіттаборів у Надволжя. Загарбані ворогом міста і села Херсонщини перебувають під цілковитим контролем Кремля.

Читайте також:
Світ
«Чорний континент» поступово стає колонізованим «заднім двором» Пекіна. Руками Москви вдалося вибити з Африки не лише Париж, а й Вашинґтон.
вчора, 19:25
Опінії
Ворог здатен перемогти. Українці ж у цілому не хочуть воювати, що видно з мобілізації; немає довіри до політичного і військового керівництва
05 червня, 13:47
Війна
Щодня ворогу вдається просуватися вперед на кілька кілометрів. Ситуація на Східному фронті для наших захисників украй критична.
30 травня, 06:08
Опінії
Тбілісі вагітний революцією, на яку, швидше за все, чекай примусовий аборт. Промосковський режим не віддасть владу народу.
26 травня, 17:20
Війна
Знищуючи енергетичну інфраструктуру (не без успіху), ворог сподівається на наш внутрішній бардак. Корупція та непотизм їм тільки на руку.
15 травня, 07:10
Війна
«Подарунок» гірнякам Донеччини та Луганщини від Москви. Всі нерентабельні шахти будуть знищені окупаційним ворожим режимом.
28 квітня, 17:21