Ворог скоротив логістичний «рукав» у Приазов'ї

ПОЛІТИКА
28 березня, 07:11
Ворог скоротив логістичний «рукав» у Приазов'ї
Фото: Facebook

Окупаційно-терористичний контингент РФ завершує першу чергу будівництва залізниці. Невдовзі Кримський міст не буде потрібен загарбникам.

Залізничні шляхи, які московити намагаються побудувати на окупованих територіях, стратегічна ціль для знищення. Як видно на схемі, два відрізки у Донецькій області вже майже готові (червоні лінії), вони допоможуть ворогу у постачанні живої сили та техніки:

  • один на 60 км між селищами Бурне і Маловодне;
  • другий на 20 км від Амвросіївки у сторону російського кордону.

До цього представники проєкту «DeepState» вже показували 30-кілометрову лінію із 2100 вагонів від Оленівки до Волновахи. Московити називають її «царський поїзд», побудували із рухомого складу, який украли; що у принципі й не дивно.

А ще у вересні так собі ґауляйтер Гуськов (є по той бік фронту самозваний «міністр економічного розвитку» окупованої частини Запорізької області) сказав, що вздовж узбережжя Азовського моря ворог таки планує побудувати свою залізницю. Ось ця залізниця має з'єднати Крим із Ростовською областю через окуповані території Запорізької та Донецької областей.

Новий логістичний «рукав» має охопити Мелітопольський вузол, Бердянськ і вийти на Ростов-на-Дону, а відтак далі вглиб майбутньої постросії (на Волгоград, Краснодар, Ставрополь). Цьому треба завадити.

Ще одне: московити починали будувати залізничний міст біля села Гранітне через річку Кальміус. Усе для того, щоби до прямого сполучення із Таганрогом і Ростовом-на-Дону включити гілку Маріуполь-Асланове-Кальчик-Волноваха.

Насправді ж із того таки багатостраждального Маріуполя до московії вже є залізничне сполучення, але від 2014 воно перестало працювати. І зараз окупанти поступово це все відновлюють і добудовують, поспішають. 

Залізниця прям критично важлива для ворожої армії. Чому? Відповідь дам наступними пунктами:

  • По-перше, вдарити по тому, щó по ній рухається, доволі важко.
  • По-друге, залізницю можна відносно швидко відновити.
  • По-третє, пропускна спроможність залізниці набагато вища, ніж у морських та автошляхів.
Ну, і ще в амбітних планах московитів об'єднати свою залізницю із нашими портами у Приазов'ї. Так що кроки їхні цілком зрозумілі та логічні.
Автор : Антон Швець
вибір редакції
Читайте також:
Економіка
Вітчизняні телеком-оператори «Київстар» і «Vodafone» від травня 2024 активно тестують можливості запуску 5G-мережі. «Life Cell» пасе задніх.
04 грудня, 07:17
Економіка
Перерва у роботі інфраструктурного об'єкта тривала 2 роки. Головною причиною були наслідки російського воєнного вторгнення й окупація.
15 вересня, 16:21
Економіка
Найбільша в Україні гідротехнічна споруда потребує капітального ремонту. Але близькість фронту заважає реалізувати задумане й намічене.
04 серпня, 10:27
Опінії
Не встигли по той бік фронту оклигати від лиха в Оренбурзькій області, як з'явилася чергова напасть. Цього разу в окупованій Карелії.
31 липня, 07:09
Полтава
Міський центр позашкільної освіти «Академія майбутнього» має власне укриття. Від нині там ховатимуться у разі ракетної загрози.
21 червня, 19:12
Полтава
Нещодавні ракетно-дронові удари московитів по енергетичній системі Україні змусили чиновників звернути увагу на критичну інфраструктуру.
14 квітня, 08:09