Восени Зе-влада «зачищатиме» патріотичне середовище, – Корчинський

ПОЛІТИКА
07.08.2021, 14:34
Восени Зе-влада «зачищатиме» патріотичне середовище, – Корчинський

Масштабні ротації вітчизняних силовиків, проведені Володимиром Зеленським, свідчать про готовність влади до можливих протестів.

Першого удару як завжди завдадуть по націоналістах і патріотах; так у себе на Facebook коментує ситуацію довкола учасників Азовського руху Дмитро Корчинський.

На його думку, Офіс президента і підзвітні йому силові орґани перейшли до практики систематичних репресій, аби показати громадянам, що влада не панькатиметься з потенційними ініціаторами нового Майдану.

«Арешти азовців – це дуже погано. Це свідчить про те, що попри позитивні тенденції останнього часу (санкційна політика РНБО, призначення нового головнокомандувача тощо) влада вбачає головного ворога для себе не в антидержавних силах, не у московській агентурі, а у патріотах. Вірогідно, репресії проти патріотичних угруповань будуть розширюватися», – написав Дмитро Корчинський.

Він додає, що вже у вересні-жовтні поточного року силовики планують провести по всій країні обшуки й арешти серед активу інших патріотичних орґанізацій.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", хто б не займав президентське крісло на вулиці Банковій у Києві, він завжди переслідує українських націоналістів, вважаючи їх своїми природними ворогами.

Читайте також:
Кримінал
У тимчасово окупованих російськими терористичними військами містах і селах Херсонщини та Запоріжжя розгорнуто терор і репресії.
16 квітня, 19:13
Світ
Популярний калмицький етнобренд одягу "4 Oirad" залишає російську федерацію на тлі воєнної агресії проти України.
16 квітня, 07:51
Світ
Суворе життя сповідників ісламу у Туркменістані можна схарактеризувати лаконічно: ходив до мечеті – посидиш у буцегарні.
09 лютого, 08:37
Світ
Поки колективний Захід проводить перемовини з Москвою, Пекін розгорнув черговий наступ на непокірних жителів Тибету.
14 січня, 13:42
Війна
Щоб узаконити репресії на території тимчасово окупованого Криму кремлівська адміністрація вигадала нову тактику.
15.12.2021, 08:01
Світ
Білорусь під проводом узурпатора Олександра Лукашенко остаточно перетворилася на гібрид Третього Райху і СССР.
02.10.2021, 18:56