Вовчанськ вдома, – ДПСУ

ВІЙНА
13.09.2022, 17:09
Вовчанськ вдома, – ДПСУ
Фото: Deep State

Північна частина Харківської області та державна межа з ресурсною федерацією московією взята під контроль українськими захисниками.

Відповідний відеозвіт зі звільненого від російських окупантів Вовчанська і прилеглих сіл виклали на офіційній Facebook-сторінці Державної прикордонної служби.

У відомстві заявили, що станом на 13 вересня прикордонники спільно з Національною гвардією та Збройними Силами України прибирають залишки російського непотребу з вулиць міста.

«Рухаємося до кордону з РФ із російським "ленд-лізом". Прикордонники з побратимами виявили чимало зброї та боєприпасів, які залишили росіяни під час поспішного відступу в ході звільнення окупованих територій на Харківщині. Більшість трофеїв допомагатимуть Силам оборони України очищати нашу землю від російських загарбників», – прокоментували ситуацію у пресслужбі ДПСУ.

Також під час контрнаступальних дій на Слобожанському напрямку прикордонникам вдалося полонити російського окупанта, який брав участь в артобстрілах Харківщини.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, наші партизани днями підняли у місті Кремінна Луганської області синьо-жовтий прапор, але ЗСУ ще не зайшли у цей населений пункт.

Читайте також:
Війна
Унікальну операцію зі встановлення контролю над "Вишками Бойка" провели силами підрозділів ГУР МО України
11 вересня, 14:05
Війна
ВМС показали, як знищили російський катер з десантом
04 вересня, 06:53
Війна
Східний фронт палає від щоденних вогневих ударів окупаційно-терористичного контингенту РФ, який активно застосовує смертоносні дрони.
01 вересня, 20:28
Війна
Україна знищила або пошкодила щонайменше 24 літаки в російському тилу, тимчасово окупованих Криму та Білорусі за час великої війни
31 серпня, 06:26
Війна
Найкращий подарунок до свята від вітчизняного Конструкторського бюро "Луч" та воїнів Військово-морських сил Збройних Сил України.
24 серпня, 22:31
Війна
Адже тільки озброївшися, незламна і волелюбна українська нація стала нарешті на весь зріст й більше не схилиться перед гнобителями.
24 серпня, 19:47