Вовчанськ вдома, – ДПСУ

ВІЙНА
13 вересня, 17:09
Вовчанськ вдома, – ДПСУ
Фото: Deep State

Північна частина Харківської області та державна межа з ресурсною федерацією московією взята під контроль українськими захисниками.

Відповідний відеозвіт зі звільненого від російських окупантів Вовчанська і прилеглих сіл виклали на офіційній Facebook-сторінці Державної прикордонної служби.

У відомстві заявили, що станом на 13 вересня прикордонники спільно з Національною гвардією та Збройними Силами України прибирають залишки російського непотребу з вулиць міста.

«Рухаємося до кордону з РФ із російським "ленд-лізом". Прикордонники з побратимами виявили чимало зброї та боєприпасів, які залишили росіяни під час поспішного відступу в ході звільнення окупованих територій на Харківщині. Більшість трофеїв допомагатимуть Силам оборони України очищати нашу землю від російських загарбників», – прокоментували ситуацію у пресслужбі ДПСУ.

Також під час контрнаступальних дій на Слобожанському напрямку прикордонникам вдалося полонити російського окупанта, який брав участь в артобстрілах Харківщини.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, наші партизани днями підняли у місті Кремінна Луганської області синьо-жовтий прапор, але ЗСУ ще не зайшли у цей населений пункт.

Читайте також:
Війна
У складі Сил оборони України є чимало загартованих у бою з окупантами військовослужбовців, найнепримітнішими для росіян є снайпери.
17 листопада, 21:34
Війна
Точним пострілом спецназівця було ліквідовано окупанта з відстані 2710 м
13 листопада, 13:42
Історія
124 роки тому І-й Український полк імені гетьмана Богдана Хмельницького дав по зубах більшовикам у Києві. Жовтневий заколот зазнав поразки.
11 листопада, 18:01
Війна
Наразі Україна завдяки західним поставкам та власним безпілотникам має артилерійську перевагу над російськими силами на півдні.
30 жовтня, 14:30
Війна
Українські військові показали знищення колони окупантів за допомогою БПЛА від литовців
20 жовтня, 12:10
Війна
Воїн української зенітної ракетної бригади імені гетьмана Пилипа Орлика протягом 10 та 11 жовтня знищив чотири крилаті ракети окупантів
14 жовтня, 12:00