Втрата Ізюма для росіян стала Рубіконом, – The New York Times

ВІЙНА
12.09.2022, 09:45
ЗСУ у деокупованому Ізюмі (11.IX.2022)
ЗСУ у деокупованому Ізюмі (11.IX.2022)
Фото: Google

Блискавичне очищення окупованої ще весною російськими загарбниками Харківської області довело майстерність Збройних Сил України.

До такого висновку прийшли автори матеріалу, підготовленого і оприлюдненого редакцією авторитетного видання "The New York Times", інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що Українська Армія не тільки змогла майже безкровно повернути під свій контроль ключове місто-"оплот" росіян на Харківщині – Ізюм, – а й продовжити швидке просування далі: до Луганщини та Білгородщини.

Фактично, втрата всього плацдарму по лінії Вовчанськ-Куп'янськ-Ізюм-Лиман, який слугував загарбникам із РФ стратегічно важливим логістичним хабом, стало головною подією осені на фронті.

«Стрімкий контрнаступ ЗСУ на Північному Сході остаточно змінив хід війни на виснаження, яку запланували у Кремлі після захоплення Сіверськодонецька з Лисичанськом. Лише впродовж лічених днів російські лінії оборони були прорвані, і в селі за селом встановлюються українські прапори, повертаючи легітимну київську владу», – підсумовується у матеріалі видання "The New York Times".

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що повторення помилок 2014-2015 років включно з прощенням колаборантів і зрадників буде прокляттям для нашого народу.

вибір редакції
Читайте також:
Спорт
Спортивна подія відбулася 16-17 лютого. Участь у змаганні взяли представники 19 команд у віці 14-15 років із чотирьох областей.
22 лютого, 06:09
Полтава
Полтавщина — самобутній край, де крім літературної спадщини Івана Котляревського і галушок є маловідомі широкому загалові народні традиції.
16 січня, 21:37
Полтава
Займання сталося у ніч проти 14 січня у будівлі на вулиці Липневій поруч із Гожулами. Причини пожежі станом на цю мить поки невідомі.
14 січня, 19:57
Життя
Цвинтарі у містах північних і центральних федеральних земель Німеччини припинили ховати небіжчиків. Усе через аномальну повінь.
07 січня, 13:57
Кримінал
Натомість в Україні прислуга сіоністів керує державою з Печерських пагорбів Києва та збагачується на війні. Нахабству блазнів немає меж.
02 січня, 21:21
Полтава
Мама незламного українського патріота з Краматорська, закатованого російськими окупантами, юнака Степана Чубенка відзначає ювілей.
08.12.2023, 14:25