Вовки «Да Вінчі» – останній підрозділ народної ініціативи

ВІЙНА
15.08.2022, 08:54
Вовки «Да Вінчі» – останній підрозділ народної ініціативи

Розгортання московитами повномасштабної війни 24 лютого 2022 року змусило влитися у лави Збройних Сил України тих, хто досі був самостійним.

Мова про 1 Окрему штурмову роту і весь Добровольчий Український Корпус "Правий сектор", інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на Facebook-сторінку підрозділу.

Під командуванням молодого українського націоналіста і патріота Дмитра Коцюбайла (за позивним "Да Вінчі") здобутий упродовж 8-річної борні досвід вивів його бійців на професійний рівень у середовищі військовиків.

«Відтак держава делегувала нам священну місію захисту національного організму. Це ніяк не обмежує задекларовані нами у 2014-му році стартові цілі добровольчого руху, натомість розширює та реактивує їх. Сьогодні ми маємо зброю та підтримку держави. За плечима простирається звивистий шлях від добровольчої формації до штатного підрозділу ЗСУ. Сьогодні ми маємо визнання, повагу і честь втілену у символах нашого нового шеврону», – повідомили у 1 ОШР ДУК ПС.

Окремо уточнюється, що легендарний командир і Герой України "Да Вінчі" на передовій днями вручив бійцям першу партію військового знаку розрізнення закріплену за підрозділом, який інтегрувався у структуру ЗСУ.

Між тим, "Останній Бастіон" укотре нагадує своїм читачам, що головнокомандувач Валерій Залужний ініціював присвоєння полеглому воїну ДУК ПС Тарасу Бобаничу звання Героя.

Вовки «Да Вінчі» – останній підрозділ народної ініціативи_1
Читайте також:
Війна
Водночас ні командування Збройних Сил, ані Сил оборони України поки ніяк не прокоментувало гучну заяву Карельського національного руху.
19 січня, 21:14
Війна
Попри щільні цілодобові вогневі вали та набіги російської орди Східний фронт не просто тримається, але й перетравлює сотні загарбників.
29.11.2022, 08:56
Некролог
25-річний Джонатан Ценґ віддав своє життя у боях на Сході проти російського окупаційно-терористичного контингенту.
07.11.2022, 09:00
Війна
Учасники Революції гідності та Антитерористичної операції на Донбасі об'єдналися у спецпідрозділ, який полюватиме на окупантів у тилу.
08.08.2022, 07:01
Опінії
А потім весна заговорила з нами пащами цвинтарних ям. Вона зняла з рукавів наших софтшелок жовті стрічки й обмотала їх чорним скотчем.
15.06.2022, 18:12
Війна
43-річний уродженець Донецька Саїд Ісмагілов склав повноваження муфтія Духовного управління мусульман України "Умма" заради опору агресії.
11.06.2022, 18:18