Залужний представив Тараса Хаммера на звання Героя України (посмертно)

06 серпня, 08:18
Залужний представив Тараса Хаммера на звання Героя України (посмертно)
Фото: Facebook

Головнокомандувач Збройних Сил України ініціював присвоєння полеглому воїну Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" звання Героя.

Йдеться про Тараса Бобанича за позивним "Хаммер", який віддав життя за нашу свободу у битві з російськими окупантами на Ізюмському напрямку у Харківській області.

Такі відомості на своїй Facebook-сторінці виклав його бойовий побратим і доброволець Андрій Полтава, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За його словами, генерал Валерій Залужний днями представив Тараса Бобанича на звання Героя України (посмертно), але наразі виникли певні бюрократичні перепони.

«Хаммер воював з самого початку АТО у нашому підрозділі – 1 Окрема штурмова рота ДУК ПС – і не припиняв до самої смерті. З початком повномасштабного наступу москви сформував і очолив один з батальйонів ДУК ПС, і героїчно загинув, очолюючи його. Але стара іржава система, що не піддається жодним реформаціям, не передбачає визнання Героїв, яким би не був великим їх внесок, наскільки б їхні подвиги не були відважними та наявними, якщо ті подвиги, навіть, коли то героїчна загибель з метою зберегти життя підлеглих побратимів, в разі, якщо вони не засвідчені на папері в відповідних установах за всіма канонами совєцької бюрократії.

Річ у тому, що ДУК ПС на той час воював неофіційно. Власне, нас оформили у складі ЗСУ пізніше. Тож типу і звання Героя йому не можливо дати. Але ж знаємо, що можливо, бо він його, як ніхто заслужив, поклавши життя за наше світле майбуття. Нам варто про це говорити та писати в мережі, закликаючи владу надати Героєві відповідний статус офіційно. Пишіть дописи, вимагайте. Слава Нації! Герою України Тарасу Хаммеру на віки слава», – зазначив Андрій Полтава.

Своєю чергою, наша редакція закликає українців не стояти осторонь вищевикладеної проблеми й усіляко сприяти допомозі у набутті незламному Тарасу Бобаничу посмертного звання Герой України, яке він заслужив власним Чином у довготривалій визвольній борні за волю Батьківщини.

А проте, нагадуємо читачам, що "Останній Бастіон" приєднується до ініціативи ДУК ПС з увічнення українського захисника за позивним "Хаммер" у топоніміці Полтави.

Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Історія
В історії нашого східного сусіда занадто багато криваво чорних сторінок і білих плям, про які росія воліла б забути й стерти з пам'яті.
02 серпня, 07:07
Книги
Нащадок воїна з армії Карла XII, який бився з московитами під Полтавою – 32-річний Каролус Льофроос, – повернув українцям борг пращура.
18 липня, 08:18
Полтава
На території Зіньківської громади постала нова зелена зона у пам'ять про полеглих смертю хоробрих на Сході України Героїв-Лісівників.
15 липня, 08:18
Політика
Полеглий у бою на Ізюмському напрямку воїн Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" друг "Хаммер" має бути увічнений у топоніміці.
13 липня, 18:18
Політика
Уродженця Бережан і невтомного, радикального барда-нонконформіста сучасності Юрія Дадака на псевдо "Руф" увічнили у топоніміці Львова.
01 липня, 07:56
Опінії
Далеко від зони бойових дій українці намагаються уникати згадок про війну. Ба більше, вони почали уникати навіть самого цього слова.
22 червня, 19:27