Воїни 10 бригади «Едельвейс» знищили російську ЗРК «Стріла»

ВІЙНА
22.11.2023, 11:36
Воїни 10 бригади «Едельвейс» знищили російську ЗРК «Стріла»

Фронтові підрозділи Сил оборони України успішно нівелюють технічний потенціал ворога. Росіяни цілодобово втрачають коштовне озброєння.

Яскравий приклад продемонстрували військовослужбовці 10 Окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс». Напередодні наші захисники завдяки дрону-камікадзе ліквідували зенітно-ракетний комплекс «Стріла-10» окупантів.

Подія сталася на одному з напрямків Східного фронту у Донецькій області. За словами воїнів Сил оборони України, ворог просто не встигає зреагувати на подібні удари з повітря: ні вдень, ні вночі.

«Наші FPV дрони — справжній жах для ворога завдяки майстерності пілотів. Вони прямують туди, де інші не наважаться, і виконують завдання з такою вправністю, що ворог лише встигає моргнути. Пілоти «Едельвейси» управляють дронами з дивовижною точністю, завдаючи ворогу нових ударів кожного дня. Всіх окупантів буде ліквідовано», — відзвітували у 10 ОГШБр «Едельвейс».

Водночас «Останній Бастіон» нагадує про те, що українські захисники поступово просуваються лівобережною Херсонщиною. Вочевидь, обіцяний контрнаступ усе ж дає очікувані, але криваві плоди.

Читайте також:
Війна
Ці жертви коштували Зеленському набагато дорожче, ніж путіну, — і водночас стали важливим сигналом Кремля для Білого дому.
16 листопада, 11:11
Війна
Битва за Родинське: Сили оборони просуваються квартал за кварталом.
16 листопада, 10:12
Війна
Ситуація на лінії фронту в Запорізькій області залишається напруженою.
13 листопада, 15:53
Війна
Втомлена Україна та стримані США свідчать про те, що час працює на користь росіян, заявив Валерій Залужний.
13 листопада, 13:15
Війна
Ситуація у Запорізькій області загострилася.
12 листопада, 14:05
Війна
Наступ на Лиман посилився.
12 листопада, 10:07