Російські окупанти остаточно втекли з Олешок

ВІЙНА
20 листопада, 19:45
Російські окупанти остаточно втекли з Олешок

Підрозділи Сил оборони України поступово просуваються лівобережною Херсонщиною. Вочевидь, контрнаступ дає очікувані, але криваві плоди.

Відповідні кадри з місця боїв на Таврійському напрямку Південного фронту виклав вітчизняний військовий експерт і медіааналітик Назар Приходько. За його словами, українські захисники успішно виганяють росіян із раніше займаних ними позицій.

Своєю чергою, з'ясувалося: окупаційна адміністрація вже встигла втекти з міста Олешки до села Великі Копані, що розташоване якраз за першою лінією оборони ворога. Нині росіяни намагаються посилити наявні на вказаному відтинку фронті підрозділи.

Вже зараз на лівобережній Херсонщині фіксується збільшення артилерійських розрахунків, які гатять по всьому живому. Через ворожі обстріли страждають переважно цивільні українці прилеглих до лінії зіткнення сіл і самого обласного центру.

Насамкінець додамо, що українські війська планомірно опановують північно-західний терен Таврійського степу, де досі хазяйнували загарбники. Колаборанти з місцевих зрадників давно спакували валізи та виїхали геть на росію.

Російські окупанти остаточно втекли з Олешок_1
Читайте також:
Війна
Українські війська поступово просуваються Таврійським степом, вибиваючи з позицій ворога. Російські окупанти зубами вгризлися у землю.
16 листопада, 17:22
Опінії
Для успішного наступу слід мати тотальну перевагу в усьому, а не в деяких компонентах. І ми, і росіяни знаємо це, але робимо різні висновки.
10 листопада, 20:34
Опінії
Українські захисники просуваються щодня, поливаючи нашу землю кров'ю. Але західні партнери критично оцінюють із диванів темпи наступу...
12 вересня, 17:22
Війна
З'єднані підрозділи Сил оборони України змогли просунутися вглиб російського укріпленого району на Запорізькому напрямку Південного фронту.
03 вересня, 16:01
Війна
Так склалося, що політична доля президента Джозефа Байдена пов'язана з успіхом України на полі бою, хоча він і любить уникати цієї теми.
26 серпня, 19:57
Опінії
Українські захисники продовжують нищити московитських загарбників на землі, у повітрі й на воді. Ворогу не вдається здобути бажане.
13 серпня, 16:52