Вся вільна Луганщина під щільним вогнем окупантів

ВІЙНА
12 травня, 19:54
Вся вільна Луганщина під щільним вогнем окупантів

Російські загарбники методично і цілеспрямовано випалюють міста, аби захопити руїни та відзвітувати перед кремлівським бункерним щуром.

Такі відомості з зони проведення бойових дій на Сході виклав голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Чиновник стверджує, мета рашистів – повний контроль над Рубіжним і захоплення Сєвєродонецька (з 2015 року тимчасове місце перебування органів регіональної влади – прим. ред.).

«Зараз всі дії орків спрямовані саме на ці міста. Ситуація значно погіршилася. Для забезпечення подолання водної перешкоди агресор з території росії у напрямку Кремінної перекинув техніку понтонно-мостового парку. Противник веде наступ у напрямку Кудряшівка, Сєвєродонецьк, має частковий успіх. У Комишувасі бойові дії тривають. Штурм Оріхового та Тошківки безрезультатний для орків», – прокоментував поточну ситуацію Сергій Гайдай.

Водночас очільник Луганської ОВА додає, що за минулу добу на Східному фронті українські захисники відбили 9 атак ворога, знищили 8 танків, 6 одиниць бойової броньованої техніки, 5 автомобілів і 1 зенітну установку.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", російська армія продовжує зазнавати чималих втрат на Харківщині.

Вся вільна Луганщина під щільним вогнем окупантів_1
Вся вільна Луганщина під щільним вогнем окупантів_3
Вся вільна Луганщина під щільним вогнем окупантів_5
Читайте також:
Війна
Перейшовши до повномасштабної війни, росія відкрила "скриньку Пандори" та дозволила українським захисникам масово винищувати ворога.
26 червня, 08:45
Історія
З метою відбілити аґресію, кремлівська пропаґанда звинуватила у провокаціях свого сусіда. Але ніхто не повірив у добрі наміри окупанта.
25 червня, 09:07
Війна
Американські системи M-777, відомі у народі як "три сокири", – на правду грізна сила у руках українських захисників на Сході.
19 червня, 08:47
Війна
Важка артилерія західного виробництва нарешті запрацювала на Східному фронті проти окупантів, так українські захисники боронять рідний край.
26 травня, 18:18
Війна
Засмажені підрозділи "другої армії світу" продовжують зазнавати чималих втрат у живій силі та техніці у степових районах України.
25 травня, 19:27
Світ
Маневри під назвою "Arrow-22" розпочалися у західнофінляндській провінції Сатакунта, куди завітав британський міністр оборони Бен Воллес.
05 травня, 20:23