Я зміню світогляд росіян без політики, – Ірина Хакамада

СВІТ
18.09.2021, 20:07
Я зміню світогляд росіян без політики, – Ірина Хакамада
Фото: Google

65-річна відома російська опозиційна діячка японського походження вийшла з політичної гонитви, але не суспільного життя РФ.

Тепер, як сама Ірина Хакамада заявила в інтерв'ю одному з видань, переважно займається просвітництвом співгромадян, інформує аґенція "Останній Бастіон".

За її словами, вона пише книги, їздить країною від Владивостока до Калінінграда з майстер-класами на різні злободенні теми, зокрема як жінці стати щасливою та успішною, збираючи при цьому повні зали.

Станом на сьогодні (за підрахунками російського видання "Forbes" – прим. ред.) щомісячний заробіток Хакамади завдяки ораторським курсам і лекціям оцінюється щонайменше 50 тисяч євро.

Водночас жінка, яка визнала окупацію Криму, не збирається повертатися у велику політику РФ, де панують хижі правила чекістського режиму.

«Ти хотіла змінити країну за допомогою політики – тобі не дали. Тепер ми будемо змінювати людей без політики, а вони вже поміняють нашу країну. Перше, що необхідно зробити – позбавитися ілюзій про принца, який знайде, підхопить на руки та понесе над мінливістю долі; це стосується як побуту, так і політики. Ніхто за нас самих нічого не вирішить і не зробить», – розмірковує Хакамада.

Політик також намагається донести до російських жінок думку про те, що не треба бути нічиїм придатком і залежати від чоловіків, адже у житті кожен сам за себе.

«Довірити свою власну долю чоловікові – це, я вважаю, велика дурість. Навіть, якщо цей чоловік гігант думки або Нобелівський лауреат. Чоловік – це не мрія, не мета і не сенс життя, але приємний бонус, який дістався у нагороду такий розумниці й красуні, як ви, щоби дивився захопленими очима і вселяв вам впевненість у собі. Тому моя порада: просто підкоріться життєвому потоку! Через деякий час ви зрозумієте, що багатьох рішень і подій не можна було уникнути, бо всі вони складуться у загальну картину щастя», – зауважує Хакамада.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", наше з вами майбутнє залежить від вдумливого читання.

Читайте також:
Світ
Все це заради того, щоби не спілкуватися російською мовою і не стати частиною російськомовного простору Естонської республіки.
08 серпня, 21:07
Економіка
Американський інтернет-сервіс із продажу товарів масового попиту мільярдера Джеф Безоса продовжує опановувати європейський ринок.
17 липня, 07:01
Опінії
Українська економіка – це економіка державних компаній, які прагнуть бути та зберігати свої монополії.
10 червня, 09:27
Виміри
Світ змінився, кожні 5 років він стає іншим, не таким як був раніше, а все старе назавжди викидається з тлінного корабля сучасності.
07.10.2021, 11:27
Економіка
Уже скоро українські громадяни зрівняються по доходах населення зі східними сусідами, в яких залишиться тільки гордість за померлу імперію.
28.08.2021, 15:15
Життя
Роберт Тору Кійосакі – американський підприємець і письменник японського походження, автор бестселера "Багатий Тато, Бідний Тато".
26.08.2021, 11:45