Як полтавські «слуги Зеленського» ставляться до пам'яті полеглих захисників України

ПОЛТАВА
23.10.2023, 10:38
Як полтавські «слуги Зеленського» ставляться до пам'яті полеглих захисників України

Під час будівництва Меморіального комплексу на Затуринському кладовищі були понівечені могили полеглих українських воїнів.

19 жовтня депутат Полтавської міськради Вадим Ямщиков виклав допис у соцмережі Facebook, у якому відзвітував про початок будівництва Меморіального комплексу пам'яті Героїв у селі Затурине.

Але Ямщикови, Денщикови та інші представники шайки Коломойського-Зеленського не можуть будувати не руйнуючи.

Сьогодні батьки полеглих воїнів поскаржилися на те, що при будівництві Меморіалу були пошкоджені могили їхніх дітей, які поховані на Затуринському кладовищі: розбиті фотографії та таблички, похилені хрести.

Як полтавські «слуги Зеленського» ставляться до пам'яті полеглих захисників України_1

Мало того, що «слуги Зеленського» не знайшли місця для Меморіалу пам'яті Героїв у межах міста, та ще й під час будівництва вони вчиняють акти вандалізму на могилах полеглих українських Героїв.

Автор : Гнап Нерушима
Читайте також:
Життя
Ці слова після оголошення вироку озвучив католицький чернець і філософ Джордано Філіппо Бруно (1548-1600). Нині його знають як «єретика».
11 червня, 06:08
Історія
Митьки, Пищики, Налісні, Панське, Самовиці, Демки, Кизівер, Гузичі, Метлашівка, Баталий, Бузьки... Села, яких більше немає через СССР!
09 червня, 14:03
Історія
Задовго до появи у Заліссі поселення Москва на берегах Дніпра квітнула «брама Європи». На жаль, внутрішні чвари довели її до загину.
19 травня, 19:08
Опінії
Таке відчуття, що творцям кінострічки було байдуже на реальну історію. Адже доноси робили письменники один на одного...
19 травня, 13:00
Полтава
Понад 10-ліття триває підступна війна, спричинена нападом ресурсної федерації московії. Всі ці роки Україна втрачає кращих доньок і синів.
13 травня, 19:27
Історія
Попри щорічні істерики московитів і сіоністів, ми пам'ятаємо українських Героїв. А ще не забудемо про відібрані історичні землі Закерзоння.
28 квітня, 10:27