Як полтавські «слуги Зеленського» ставляться до пам'яті полеглих захисників України

ПОЛТАВА
23.10.2023, 10:38
Як полтавські «слуги Зеленського» ставляться до пам'яті полеглих захисників України

Під час будівництва Меморіального комплексу на Затуринському кладовищі були понівечені могили полеглих українських воїнів.

19 жовтня депутат Полтавської міськради Вадим Ямщиков виклав допис у соцмережі Facebook, у якому відзвітував про початок будівництва Меморіального комплексу пам'яті Героїв у селі Затурине.

Але Ямщикови, Денщикови та інші представники шайки Коломойського-Зеленського не можуть будувати не руйнуючи.

Сьогодні батьки полеглих воїнів поскаржилися на те, що при будівництві Меморіалу були пошкоджені могили їхніх дітей, які поховані на Затуринському кладовищі: розбиті фотографії та таблички, похилені хрести.

Як полтавські «слуги Зеленського» ставляться до пам'яті полеглих захисників України_1

Мало того, що «слуги Зеленського» не знайшли місця для Меморіалу пам'яті Героїв у межах міста, та ще й під час будівництва вони вчиняють акти вандалізму на могилах полеглих українських Героїв.

Автор : Гнап Нерушима
вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Відтепер, проїжджаючи повз цей обласний центр, кожен охочий може прийти до світлого образу Тараса Бобанича. Низький уклін тобі, «Хаммере»!
21 лютого, 20:31
Історія
Російська і совєцька науковці-пропагандисти попсували нашу історію. Замовченню та забуттю підлягали цілі пласти, які нині повертаються.
13 лютого, 12:37
Історія
Найкраще про звірства більшовиків говорять самі ідейні комуністи (марксисти). Важливо пам'ятати, злочинцями були вихідці з Юдиного коліна.
04 лютого, 16:31
Позиція
Нарешті в обласному центрі відбудеться відновлення історичної справедливості. Джохару Дудаєву встановлять у Полтаві пам'ятну дошку.
01 лютого, 13:09
Історія
30 січня 1930 року більшовицький окупаційний режим відновив класовий терор. Заможне селянство із так званих «куркулів» мало зникнути.
30 січня, 12:30
Полтава
Відновлена українська держава існує вже 32 роки, але вітчизняна гуманітаристика досі сповнена брехні. Особливо, що стосується історії.
21 січня, 19:57