Якісне долання спадку фінляндизації

СВІТ
30.12.2022, 19:23
Якісне долання спадку фінляндизації
Фото: Twitter

Громадяни Суомі найбільше з-поміж решти жителів Європейського союзу підтримують суворі антиросійські санкційні обмеження.

Такі відомості зі посиланням на результати нещодавнього соціологічного дослідження оприлюднило видання "Verkkouutiset", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, 96% опитаних фінляндців – "за" всебічну підтримку України та проти ухвалення будь-яких мирних домовленостей із РФ на умовах Кремля, про що ще весною і годі було мріяти.

Більшість повнолітніх жителів Суомі переконані, запроваджені колективним Заходом санкції наближають нашу спільну перемогу над агресором, якому важко воювати на кілька фронтів: безпосередньо воєнному та економічному.

Тотожні міркування й у деяких інших європейських країнах, де громадяни вимагають від своїх урядів продовжувати надання Україні гуманітарної, військової та фінансової допомоги.

Йдеться про Швецію (96% опитаних "за"), Нідерланди (93%), Данію (92%) та Ірландію (91%), які також налаштовані позитивно на власну участь у повоєнному відновленні та відбудові нашої країни.

Найменші статистичні показники, прогнозовано, серед тих учасниць ЄС, де досі сильні проросійські позиції: Греція (46%), Словаччина (47%), Кіпр (48%), Болгарія(49%) та Угорщині (56%).

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що міністерство закордонних справ України закликало міжнародну спільноту посилювати тиск на ресурсну федерацію московії.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Предки 39% жителів ресурсної федерації московії уникли сталінських репресій і терору, тому не відчувають жодної емпатії до українців.
01 березня, 19:52
Світ
De facto ізоляційний план комуністичного Китаю щодо врегулювання російської війни геноцидного типу проти України – вимога самих китайців.
26 лютого, 21:27
Політика
Лише 24 країни світу станом на 1 січня 2023 року зараховано до повноцінних демократій, що становить 8% від усього населення Землі.
22 лютого, 17:29
Війна
89% громадян України не складуть зброї та не здадуться на поталу російському агресору, якщо РФ спробує застосувати атомну бомбу.
12 лютого, 16:41
Світ
За 23 роки "царювання" кремлівського бункерного щура виросло асоціальне й інтелектуально бідне покоління росіян.
04 лютого, 17:51
Війна
"86% респондентів відповіли, що потрібно все одно продовжувати збройну боротьбу, навіть якщо обстріли продовжаться"
31.12.2022, 17:50