Якщо Байден програє президентські вибори, Боснія розвалиться

СВІТ
29 червня, 09:05
Якщо Байден програє президентські вибори, Боснія розвалиться
Фото: Newsweek

Лідер боснійських сербів сподівається на поміч Владіміра Путіна і Дональда Трампа у демонтажі так званої "порохової діжки" Європи.

Таку думку Мілорад Додік озвучив авторитетному американському виданню "The Washington Post", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Відомий своїми сепаратистськими планами політик переконаний, тільки у разі переобрання Трампа на посаді президента США вдасться розвалити конфедерацію Боснії та Герцеговини.

«Ми, боснійські серби, ніколи не бажали жити у цій державі, а тому у 1990-х боролися за приєднання до нашої великої вітчизни – Сербії. Президенти Путін і Трамп схвально відгукувалися про наші наміри вийти зі складу такої держави, як Боснія та Герцоговини демократичним шляхом, приміром, за Кримським чи Косовським сценарієм, тобто через референдум. Я особисто сподіваюся на повернення у Білий дім пана Трампа, який допоможе досягти нам поставленої ще 30 років тому мети», – зазначив Мілорад Додік.

Водночас боснійський політик наголосив, що пишається приятельськими відносинами з кремлівським бункерним щуром, який усіляко (включно з фінансами – прим. ред.) сприяє існуванню подібних сепаратистів.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що серби у більшості своїй відкрито підтримали повномасштабну агресію ресурсної федерації проти України.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Миротворці НАТО в Косово готові втрутитися, якщо стабільність між Сербією та Косово опиниться під загрозою
18 серпня, 10:50
Світ
Йдеться про миротворців у складі сил KFOR (Міжнародні сили з підтримки миру в Косові під проводом НАТО)
03 серпня, 16:28
Світ
Наступним осередком напруги після російської агресії в України, ймовірно, буде конфлікт між Грецією та Туреччини в Егейському морі.
13 червня, 17:00
Світ
Інженерні війська Грецької республіки розпочали фортифікацію сухопутної ділянки державного кордону з сусідньою Туреччиною.
11 червня, 07:00
Світ
Парламент Республіки Албанія обрав нового голову держави, кандидатуру якого офіційно висунула провладна Соціалістична партія.
06 червня, 08:07
Світ
Україні слід нарешті визнати незалежність Косова, адже тамтешні влада з суспільством – цілком і повністю на нашому боці.
17 травня, 19:23