Якщо РФ перемагає, то ЄС програє — міноборони Естонії

ВІЙНА
26.12.2023, 19:21
Якщо РФ перемагає, то ЄС програє — міноборони Естонії

Західні партнери України ще не усвідомили, в якій ситуації перебуває планета після 24.II.2022. Третя світова війна не прогноз, а дійсність.

Про це йдеться у висновках аналітиків міністерства оборони Естонської республіки, які на тижні оприлюднили свій щорічний звіт. Доволі знаковий і без перебільшення важливий офіційний документ, в якому вперше урядовці держави-учасниці ЄС і НАТО стратегічною метою називають «поразку росії».

На загал естонське міноборони нічого нового не розкриває, але важливий символізм використаних слів. Водночас оцінюється можливість російського агресора вести подальші бойові дії проти України у 2024 році за наступними пунктами:

  1. Продовження війни за будь-яку ціну на тлі здійснення рефлексивних операцій впливу через західні медіа, в яких надсилатимуться сигнали про можливість перемир'я, але його насправді не буде.
  2. Розширення контролю над окупованими територіями та спроби збільшити площу, що контролюється російською армією, наступи та «м'ясні штурми» не припиняться, а супроводжуватимуться масивним застосуванням безпілотної техніки та дронів.
  3. Економічний параліч України, шляхом максимального блокування експортних спроможностей у Чорному морі та автомобільних шляхів у Польщі, Словаччині, Угорщині та інших сусідніх країнах за допомогою спеціальних гібридних операцій із використанням агентури спеціальних служб РФ у Міжмор'ї.
  4. Руйнування критичної інфраструктури, в тому числі шляхом здійснення масованих кібератак, оскільки метою є створення якомога більшого дискомфорту для громадян України, які залишилися у країні, щоби вони починали тиснути на уряд, а також роздмухування розлому між тими, хто залишився, і тими, хто поїхав.
  5. Підрив морального духу, зокрема шляхом активізації юрби «корисних ідіотів» та «п'ятої колони», котрі засіли у різних органах влади в Україні.

На жаль, міністерство оборони Естонії робить доволі оптимістичні висновки. Адже Кремль упевнений, що він не тільки може перемогти у війні, проте і змінити status quo за межами України, зокрема у Центрально-Східній Європі, де вже відчутний брак озброєння.

Раніше медіаагенція «Останній Бастіон» інформувала своїх читачів про те, як західна допомога українцям у боротьбі проти агресора слабне через слабкість самого Заходу. Ціна втрати України буде для світу зависокою.

Читайте також:
Світ
Америка, що роками забезпечує грошима і зброєю сіоністську окупацію Палестини, проти геополітичної суб'єктності палестинського народу.
04 квітня, 19:18
Світ
Люди від природи завжди хочуть тримати голову глибоко у піску наче ті страуси. А ще краще — у мармеладі.
01 квітня, 19:31
Війна
Після візиту яструба миру Джейка Саллівана до Києва виявилося, що не КНР стане на захист РФ, а США. За океаном уже готують «ніжки Байдена».
24 березня, 09:33
Війна
Черговий «яструб миру» з берегів Потомаку пропонує зійтися жертві з агресором «десь посередині». Про наслідки цього у Вашинґтоні не думають.
05 березня, 14:56
Світ
Прорубана Пєтром I хвіртка насправді не була чимось новим для колишнього ординського улусу. Погляди на Захід у Кремлі виношували й раніше.
25 січня, 07:19
Опінії
Чому колективний Захід не вивчив урок?
06 січня, 14:37