«Яструби Шкарлета» атакують міністра Лісового

ПОЛІТИКА
23.03.2023, 18:17
«Яструби Шкарлета» атакують міністра Лісового
Фото: Google

Не встиг син дисидентів, учасник бойових дій і свідомий патріот Оксен Лісовий стати урядовцем, як одразу проти нього зчинився скандал.

Так, або спростувати закиди недоброзичливців, новий міністр освіти та науки подав свою дисертацію на перевірку до Національного агентства з якості вищої освіти.

Про це з посиланням на власні джерела у відомстві повідомило авторитетне незалежне видання "Радіо Свобода", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що у разі виявлення плагіату чи порушень, пан Лісовий пообіцяв відмовитися від наявного у нього ступеня кандидата філософських наук.

Прикметно, але ситуацією вирішила скористатися низка ректорів вітчизняних університетів, які є вихідцями з оточення ексміністра-українофоба Сергія Шкарлета.

Мало того, що керівники провідних вишів України підписали відкритого листа із закликом залишити на посаді послідовника Дмитра Табачника, праці якого наскрізь тхнуть плагіатом, так ще й вимагають влаштувати перевірку Лісовому.

Для нас очевидно наступне: якщо кандидат чи доктор наук, який пнеться у міністерське чи депутатське крісло писав самостійно свою дисертацію, то знає напевно рівень плагіату, оскільки перед захистом відбуваються відповідні процедури від атестаційної комісії.

Гучні ж заяви для наповнення інформаційного простору, на кшталт публічної відмови від ступеня, після того, як психічнохворий Ілля Кива став кандидатом, взагалі не має ніякого значення, бо поваги до українських наукових регалій сьогодні відверто немає ні в Україні, ні поза її межами.

А проте, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що замість плекання української культури, історії та традицій Зе-влада цементує малоросійську резервацію, де панують "трубадури імперії".

Читайте також:
Політика
За словами омбудсмена, Роман Опімах відмовляється тривалий час виконувати рішення судів щодо поновлення на посаді звільненої співробітниці
вчора, 08:40
Опінії
Менше ніж за добу до початку заходу у нас невідомий навіть голова делегації!
10 червня, 16:05
Політика
Дмитро Хандусенко (колишній податківець) перереєстрував на батька свій бізнес після отримання посади на держслужбі.
28 травня, 16:37
Опінії
Чому досі не мобілізований до лав ЗСУ сержант запасу Олексій Рєзніков?
28 травня, 09:06
Опінії
Премії екс-голови «Нафтогазу» Коболєва не дають спокійно спати голові правління «Укренерго» Кудрицькому
22 травня, 16:30
Кримінал
Він вимагав 250 тисяч гривень за підʼєднання до газових мереж
21 травня, 09:38