Єґипет відмовився постачати зброю Україні, – The Wall Street Journal

СВІТ
12 серпня, 18:45
Єґипет відмовився постачати зброю Україні, – The Wall Street Journal

Попри тиск американців в особі міністра оборони Ллойда Осітна президент Абдул Фаттах ас-Сісі не захотів підтримувати нашу боротьбу проти РФ.

Такі відомості оприлюднило авторитетне видання "The Wall Street Journal" із посиланням на власні джерела у Пентаґоні, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Каїр чинить запеклий спротив закликам із Вашинґтона надати Києву необхідне озброєння, а саме: артилерійські снаряди, протитанкові ракети, системи протиповітряної оборони та стрілецьке обладнання.

Хоча ні президент, ні міністерство оборони Єґипту не надали чітких відповідей на запити американських vis-à-vis із цього приводу, один із чиновників приватно заявив, що африканська держава «не планує надсилати зброю».

За твердженням журналістів видання "The Wall Street Journal", останні пів року «єґипетська влада постійно ухилялася та відмовлялася приєднуватися до підтримки України, хоча отримує звідти найбільше зерна для забезпечення хлібом власного населення».

Водночас уточнюється, що раніше Каїр планував поставити Москві ракети різного базування та всіх наявних типів, однак після тиску Вашинґтона президент Абдул Фаттах ас-Сісі офіційно відмовився від таких постач.

Крім того, Єґипет всіляко намагається не ставати на чийсь бік у російсько-українській війні, адже своя сорочка ближча до тіла і цьому африканському теляті важливо двох корів ссати.

Між тим, як уже повідомляв "Останній Бастіон", влада США нарешті схвалила постачання першої партії сучасних гусеничних панцерників "Abrams", які надійдуть не раніше вересня.

Читайте також:
Світ
Трамп може позбавити Європу американської військової присутності.
09 грудня, 18:12
Світ
Військово-політичний режим у Тегерані не втручатиметься у війну Ізраїля проти Палестини. Шиїти вкотре надурили довірливих сунітів.
08 грудня, 08:12
Світ
Віднині отримати багряний паспорт із золотим німецьким орлом стане складніше. Прохач має заприсягтися, що визнає право Ізраїля на існування.
07 грудня, 21:55
Світ
Москва спровокувала тектонічні зрушення у геополітиці для відновлення імперського статусу. Але її пекінський господар має власні плани.
04 грудня, 13:16
Світ
У Брюсселі з Вашинґтоном не сподіваються на українську перемогу у війні проти росії. І це є дуже велика помилка західного істеблішменту.
27 листопада, 11:37
Блоги
Кирило Шевченко готується до суду в Австрії, де НАБУ та САП будуть вимагати його екстрадиції в Україну.
14 вересня, 16:42