Єрмак хоче контролювати зброю

ПОЛІТИКА
14 липня, 12:10
Єрмак хоче контролювати зброю

Щоб доповідати своїм кремлівським кураторам про весь кількісний та якісний перелік надходжень озброєння від західних союзників

Андрій Єрмак пропонує створити ТСК для контролю за використанням зброї від партнерів.

Єрмак пропонує створити механізм контролю парламенту за використанням зброї, яку Україна отримує від західних партнерів.

Про це він написав у телеграмі.

"Хочу запропонувати народним депутатам розглянути одну важливу ідею. А саме - створення Тимчасової спеціальної комісії, яка займатиметься підготовкою і розглядом питань, пов‘язаних із контролем над використанням зброї, отриманої від наших партнерів", - йдеться в дописі Єрмака.

Єрмак вважає, що парламент необхідно долучити до контролю за оборонною допомогою союзників.

"Наша мета - максимальна прозорість, наскільки це можливо в умовах воєнного стану. Вся отримана західна зброя знаходиться на обліку і відправляється на фронт. Все чітко контролюється і тепер цей процес стане ще більш відкритим. Саме прозорість є кращим рецептом проти російських маніпуляцій і фейків", - заявив Єрмак.

Нагадаємо, раніше член Конгресу США від Республіканської партії Вікторія Спартц заявила, що США зіткнулися з проблемами при організації нагляду за витратою коштів, що передаються на допомогу Україні. Вона також висунула Андрію Єрмаку ряд звинувачень. Та закликає його піти у відставку.

"Останній Бастіон" неодноразово викладав матеріали, в яких прямо й опосередковано вказувалося на шкідницькій антидержавницькій діяльності Андрія Єрмака і його ставлеників у владних структурах, що є недопустимим під час війни.

Тут варто зазначити, що московія не знає перелік всього озброєння, яке отримує Україна від партнерів. А тепер куратори Єрмака з московії дали завдання своєму кроту (з оперативним псевдонімом "Тімофєєв") контролювати перелік отримуваного Україною західного озброєння, щоб унеможливити завдання ударів по стратегічних об'єктах окупантів.

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
В цьому тексті ви прочитаєте як послідовно і швидко програти війну.
вчора, 10:20
Кримінал
Громадянину ресурсної федерації московії Андрєю Сущєву анулювали посвідку на проживання в Естонській республіці та вислали геть.
23 вересня, 19:45
Війна
Керівник Об'єднаного комітету начальників штабів американського війська вважає, що РФ перебуває у стані загнаного у безвихідь дикого звіра.
19 вересня, 18:09
Політика
Парламент шукає Юрія Вітренка
19 вересня, 13:40
Війна
Але говорити про "закриття неба" після їх отримання не варто
18 вересня, 15:51
Кримінал
Сам суддя заперечує, що в нього є паспорт країни-агресора
16 вересня, 10:45