Єрмак хоче контролювати зброю

ПОЛІТИКА
14.07.2022, 12:10
Єрмак хоче контролювати зброю

Щоб доповідати своїм кремлівським кураторам про весь кількісний та якісний перелік надходжень озброєння від західних союзників

Андрій Єрмак пропонує створити ТСК для контролю за використанням зброї від партнерів.

Єрмак пропонує створити механізм контролю парламенту за використанням зброї, яку Україна отримує від західних партнерів.

Про це він написав у телеграмі.

"Хочу запропонувати народним депутатам розглянути одну важливу ідею. А саме - створення Тимчасової спеціальної комісії, яка займатиметься підготовкою і розглядом питань, пов‘язаних із контролем над використанням зброї, отриманої від наших партнерів", - йдеться в дописі Єрмака.

Єрмак вважає, що парламент необхідно долучити до контролю за оборонною допомогою союзників.

"Наша мета - максимальна прозорість, наскільки це можливо в умовах воєнного стану. Вся отримана західна зброя знаходиться на обліку і відправляється на фронт. Все чітко контролюється і тепер цей процес стане ще більш відкритим. Саме прозорість є кращим рецептом проти російських маніпуляцій і фейків", - заявив Єрмак.

Нагадаємо, раніше член Конгресу США від Республіканської партії Вікторія Спартц заявила, що США зіткнулися з проблемами при організації нагляду за витратою коштів, що передаються на допомогу Україні. Вона також висунула Андрію Єрмаку ряд звинувачень. Та закликає його піти у відставку.

"Останній Бастіон" неодноразово викладав матеріали, в яких прямо й опосередковано вказувалося на шкідницькій антидержавницькій діяльності Андрія Єрмака і його ставлеників у владних структурах, що є недопустимим під час війни.

Тут варто зазначити, що московія не знає перелік всього озброєння, яке отримує Україна від партнерів. А тепер куратори Єрмака з московії дали завдання своєму кроту (з оперативним псевдонімом "Тімофєєв") контролювати перелік отримуваного Україною західного озброєння, щоб унеможливити завдання ударів по стратегічних об'єктах окупантів.

Читайте також:
Полтава
Полтавська міська рада досі не може знайти гроші для заміни російського програмного забезпечення.
08 грудня, 18:55
Політика
А Україна на мільярди доларів будувала дороги...
06 грудня, 11:37
Опінії
Планку позалюдського героїзму треба міняти на послідовну, продуману, калькуляторну державну стратегію.
05 грудня, 17:13
Політика
Ця подія є екстраординарною і прямою загрозою енергобезпеці країни!
03 грудня, 12:16
Опінії
Парадокс: рота БПЛА є (і вона показує круті результати), а дронів від держави немає.
30 листопада, 09:15
Економіка
У грудні держборг України перевищить п’ять трильйонів гривень.
29 листопада, 14:36