Республіканка Спартц виклала перелік претензій до Єрмака

ПОЛІТИКА
10 липня, 15:50
Зліва направо: В. Спартц, В. Зеленський і М. Каптур
Зліва направо: В. Спартц, В. Зеленський і М. Каптур

Натомість впливова конґресвумен Марсі Каптур від усієї Демократичної партії стала на бік Володимира Зеленського й Офісу Президента України.

Здається, на капітолійському пагорбі у Вашинґтоні "українське питання" стало головним у протиборстві двох головних політичних сил на цьогорічних проміжних виборах до двопалатного парламенту США.

Свідченням цього є публікація Вікторією Спартц низки різких вимог і претензій до "сірого кардинала" Андрія Єрмака на її офіційному сайті (див. тут).

Окремо представниця Республіканської партії закликала Міністерство закордонних справ України серйозно поставитися ставитися до викладеного.

Головні звинувачення американської конґресвумен до Єрмака полягають у наступному:

  • витік інформації про операцію України із захоплення терористів-"вагнерівців", що призвело до її невдалого проведення;
  • провалені мирні переговори з росією перед широкомасштабною війною;
  • запевнення українського керівництва, що у лютому росія не стане здійснювати вторгнення на територію України, що завадило належним чином підготуватися до вторгнення (одночасно з Півночі, Сходу і Півдня – прим. ред.);
  • здача Херсона та надання його росіянам для організації трагедії підрозділу "Азов";
  • затягування закупівель військової техніки через Міністерво оборони України;
  • цілеспрямоване затягування через свого заступника Олега Татарова призначення незалежного антикорупційного прокурора.

За словами Спартц, саме Єрмак є "постійною внутрішньою проблемою" Володимира Зеленського, яку необхідно вирішувати якомога швидше і не звинувачувати західних партнерів у нібито прокремлівській позиції.

«Чинний Президент України веде небезпечну війну з підступним ворогом. Він витрачає багато часу і зусиль на створення міжнародної підтримки, щоб захистити свою країну, але у нього є постійна внутрішня проблема, яку він повинен вирішити – голова Офісу Президента Андрій Єрмак», – написала республіканка.

Знаково, що слідом за Вікторією Спарц і її листом свою відкриту заяву на підтримку Зеленського та Банкової оприлюднила демократка Марсі Каптур (див. тут), яка є співголовою групи підтримки України у Конґресі США.

Хоча ні сама Спартц, ані Єрмак не згадані у цій заяві, йдеться про високий рівень співробітництва наших країн, що не дають підстав сумніватися у лояльності українських чиновників.

«Ті, хто поширює дикі наративи, спрямовані на підрив українських високопосадовців під час війни, необачно надають допомогу Владіміру Путіну і його пропагандистам. Сполучені Штати віддані перемозі України, а в українського народу немає більшого друга, ніж Сполучені Штати! Як союзники, ми продовжуватимемо працювати рука об руку з президентом Зеленським та його офісом, аби забезпечити припинення цієї війни», – написала конґресвумен Каптур.

Як однопартійка президента-демократа Джозефа Байдена пані Каптур чудово розуміє, що опоненти-республіканці в особі Спартц використовують "українське питання" у внутрішньоамериканській політиці.

Станом на тепер вони борються за свого потенційного виборця, але аж ніяк пані Каптур чи хтось інший не намагається відбілити корупціонера Єрмака, на якого, сподіваємося, західні розвідники давно зібрали компрометувальне досьє.

У зв'язку з цим різні суперечки всередині нашого суспільства з приводу того кому ж довіряти – конґресвумен із Республіканської чи Демократичної партії – виглядають контрпродуктивними, бо це ніякого прямого стосунку до України не має.

І заява Вікторії Спартц, і заява Марсі Каптур це все динамічні елементи політичної боротьби у США, яка зводиться виключно до отримання бажаної більшості, якщо не в обох, то хоча б в одній із палат американського парламенту.

Водночас "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати, що команда всюдисущого "віцепрезидента" Андрія Єрмака всіляко намагається загасити полум'я дипломатичного скандалу бензином.

Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Опінії
Це і є справжня вартість гасел про «євроінтеграцію» від «нових облич» «Слуг народу».
07 вересня, 10:25
Світ
Пожежі, які прямо зараз вирують у передмісті столиці Сакартвело, не були випадковістю, а є справою рук нечесних провладних забудовників.
06 вересня, 20:18
Опінії
Це вам, люди, за те, що злили олію з мізків. За те, що гідність розміняли на атракціон зі совковим клоуном на манежі
15 серпня, 12:45
Опінії
Депутат Безугла від свого неймовірного розуму влізла в конфлікт з волонтерами
13 серпня, 15:10
Опінії
Немає на вас Люка Бессона, пінкертони балаганні.
12 серпня, 12:21
Опінії
Почали своє іпсо із «весняних посадок», «мільярдів сіянців», «4$ тисяч для педагогів», й по-сьогодні їм як на пню стати!
09 серпня, 12:28