ЄС планує закрити море для російських суден, – Financial Times

СВІТ
11 березня, 17:00
ЄС планує закрити море для російських суден, – Financial Times
Фото: Financial Times

У перспективі, варто взагалі загнати флот ресурсної федерації московії у внутрішні води країни-агресорки, обмежених басейном Волги.

Європейський союз збирається організувати спільне морське патрулювання та військово-морські навчання для протистояння російським шпигунським суднам.

Такі невтішні для Кремля відомості з Брюсселя повідомило авторитетне британське видання "Financial Times", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, керівництву ЄС і лідерам країн-учасниць міждержавного об'єднання йдеться про захист критичної морської інфраструктури, якій загрожують московити.

Напередодні, у п'ятницю 10 березня, було опубліковано стратегію з морського захисту, яка передбачає план проведення щорічних спільних військово-морських навчань і збільшення військового патрулювання у координації всіх членів.

Голови урядів країн-учасниць ЄС занепокоєні тим, що з'являється все більше доказів російської активності біля офшорних вітрових установок, а також нафтогазових платформ і телекомунікаційних кабелів.

За повідомленнями з Брюсселя, також планується створити спеціальну команду для розмінування Чорного моря після перемоги України у війні над російськими загарбниками; але це робитиметься у координації з Києвом і Анкарою.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що диктаторський режим РФ дуже хоче викупити у КНР привласнений шахрайством український військовий корабель.

Читайте також:
Світ
Поки у Гельсинкі більш як місяць тривають перемовини про створення нового коаліційного уряду, на Оландському архіпелазі стає гаряче.
02 червня, 16:32
Війна
Україна має право захищатися
01 червня, 12:05
Світ
Польща купує у США ракети Hellfire
30 травня, 15:45
Опінії
Чому ми отримаємо закупівлі зброї по завищеній ціні з передоплатами і негарантованими поставками зброї ?
30 травня, 11:35
Політика
Заходи санкціонували голова СБУ Баканов і головнокомандувач ЗСУ
30 травня, 09:10