РФ хоче викупити у КНР привласнений шахрайством український військовий корабель

СВІТ
17 січня, 18:09
РФ хоче викупити у КНР привласнений шахрайством український військовий корабель
Фото: Naval Post

Гордість флоту Китайської народної республіки – авіаносець "Liáoníng Jiàn" – може стати на бойове чергування під російським триколором.

Такі відомості з посиланням на власні джерела у Москві та Пекіні оприлюднило авторитетне видання "Business Insider", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

З'ясувалося, міністерства закордонних справ і оборони РФ виявили бажання викупити згаданий вище корабель, який 20 років тому стояв на бойовому чергуванні у Військово-морських силах України під назвою "Варяг".

Комуністичний режим Сі Цзіньпіна поки не надав жодної відповіді своїм російським vis-à-vis, оскільки авіаносець "Liáoníng Jiàn" може знадобитися китайським комуністам для майбутнього нападу на Тайвань.

Доволі прикметно, що Кремль вирішив поповнити свій флот саме бойовою одиницею, закладеної ще 1988 року на Миколаївському корабельному заводі та за шахрайської схеми переданий у 1998 році китайцям (обставини продажу донині засекречені – прим. ред.), аби й надалі зазіхати на наші землі.

Водночас "Останній Бастіон" нагадує читачам, що головний і єдиний російський авіаносець "Адмірал Кузнєцов" перебуває в аварійному стані й навряд чи допоможе армії, яка програє на полі бою.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
“Але це не означає, що вони цього не зроблять”
25 березня, 15:05
Політика
"Ми є членами НАТО і Європейського Союзу вже 19 років. Хіба в нас... гірші люди, ніж "старі" європейці? Чи ми ще не там?"
23 березня, 09:10
Світ
"Ми не ідіоти, обидва автократи мають припинити агресію"
21 березня, 13:30
Світ
Пекін і Москва "посилюють свою співпрацю й відносини, особливо останнім часом".
20 березня, 08:25
Світ
Миротворцю Джозефу Байдену не вдалося стримати війну, тоді як Владімір Путін зміг завадити більш активної західної допомоги Україні.
17 березня, 17:13
Світ
Попри швидку модернізацію, армія Китаю не має нового бойового досвіду.
08 березня, 13:46