Євродепутат пропонує глобальну деконструкцію

ПОЛІТИКА
30 серпня, 19:15
Євродепутат пропонує глобальну деконструкцію
Фото: Twitter

Для миру у всьому світі мало перемогти й розвалити таке утворення, як РФ, подібна доля чекає й на інші авторитарні держави імперського типу.

На цьому наполягає голова Європейського комітету із розширення Північноатлантичного альянсу пан Ґунтер Фелінґер, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Він – чи не єдиний політик Старого світу, який залишається переконаним візіонером із відверто оптимістичним стратегічним мисленням і баченням повоєнного миру на континенті.

За його словами, головним болем європейців є не тільки Москва, котра чинить геноцид українців, але і її дрібніші маріонетки у Мінську, Белграді та Сараєво, чия мета: розпалити нову світову війну.

«Росія, Сербія та Білорусь планують військову ескалацію, яка з України має поширитися на європейські Балкани. Саме тому ці держави намагаються змусити корисних ідіотів із "BRICS", де керує комуністичний Китай, створити прикриття для своєї агресії. Я закликаю Боснію та Косово негайно приєднатися до НАТО», – заявив пан Ґунтер Фелінґер.

Окремо євродепутат закликає західні уряди "перестати панькатися" із КНР, оскільки саме звідти тягнуться мотузки до корисних маріонеток так званого "глобального Півдня", що хочуть допомогти РФ знищити Україну.

«Ми мусимо підставити плече українцям, усіляко їх підтримувати. Тому ми повинні інституційно виграти війну, яку російська держава веде вже проти цілої Європи. Це єдиний спосіб уникнути наступної війни на континенті, яка на руку китайським комуністам», – висловився Ґунтер Фелінґер, чиї ідеї потроху стають мейнстримом.

Як раніше вже повідомляла медіаагенція "Останній Бастіон", доки Росія є імперією, вона загрожує України і світу; це, на жаль, беззаперечна істина, з якою варто боротися, а не миритися.

Читайте також:
Світ
Роками фінляндські чиновники дозволяли багатіям із країни-агресорки купувати нерухомість на своїй території. Нині від них одні проблеми.
24 вересня, 17:22
Політика
Глобальний порядок денний ігнорує російський геноцид української нації. "Сильним світу цього" важливіші власні кишені та інтереси.
14 вересня, 21:12
Політика
Делегація із комуністичного Китаю нещодавно завітала до Херсонеського історико-археологічного музею-заповідника у Севастополі.
13 вересня, 20:03
Політика
Ідейний лівак із Портуґалії товариш Антоніу Ґутерриш відпрацьовує російську і китайську зарплатню, бо ці режими йому світоглядно ближчі.
13 вересня, 19:15
Політика
Найприкріше, що фахівці у галузі постсовєцького простору досі розглядають Україну за бунтівну частину вигаданої "російської цивілізації".
07 вересня, 19:47
Політика
Найбільше і найчастіше агентів комуністичного китайського режиму цікавлять американські стратегічні та військові об'єкти.
05 вересня, 17:53