Європарламент готовий визнати легітимність диктатора путіна

ПОЛІТИКА
04 лютого, 15:42
Європарламент готовий визнати легітимність диктатора путіна
Фото: The Pledge Times

Україну у Страсбурзі досі вважають розмінною монетою Заходу. Кремлівський бункерний дід залишається важливим партнером європейців.

Про це повідомив депутат чинного скликання Європейського парламенту від Естонії та щирий друг України пан Ріго Террас. Обранець стверджує, що 676 його колег відмовилися визнавати майбутнє всенародне шапіто волевиявлення у ресурсній федерації московії нелегітимними.

На тижні Террас підготував петицію, яку зголосилися підписати лише 29 із 705 євродепутатів від Литви, Латвії, Польщі, Фінляндії та ще 10 країн. Переважна більшість або відмовилася ставити свій підпис, або відверто підтримала подальшу співпрацю з путінською росією.

Збір підписів було завершено 31 січня. Наразі петиція, ініційована Ріго Террасом, скерована на розгляд голові Європейської комісії, голові Європейської ради та верховному представнику Європейського союзу із зовнішньої політики.

Тим часом, як уже повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», кремлівська гібридна агресія проти Фінляндії та республік Балтії набирає обертів. У хід ідуть різні методи, здебільшого гебістські.

Читайте також:
Політика
Штучно спровокована московитами міграційна криза на кордоні РФ із Суомі не дала Кремлю бажаного результату. На арену виходить реальна зброя.
09 квітня, 12:27
Світ
Москва активно намагається саботувати європейські залізниці. Насамперед зламавши системи сигналізації на захід від Білорусі.
08 квітня, 19:17
Економіка
Поки одні західні приватні підприємці та великі корпорації допомагають Україні, інші наживаються на співпраці із РФ. На жаль, других більше.
07 квітня, 11:15
Світ
Кремлівські спеціальні служби десятиліттями плели мережу своїх агентів в Європі. Когось підкупали, а когось залякували компроматом.
03 квітня, 08:25
Опінії
Відчайдушні прохачі миру заглядають у криваву пащу агресора. Кіоскери з Банкової та радники з Білого дому злигалися заради спільної мети.
24 березня, 17:20
Економіка
Нова залізниця сполучить дагестанський Дербент з азербайджанським Сумґаїтом та іранським Рештом. У цьому зацікавлені 3 авторитарні держави.
14 березня, 07:11