Європейці стали частіше вимагати від українців замиритися з окупантами, – Bild

СВІТ
20.06.2023, 19:56
Європейці стали частіше вимагати від українців замиритися з окупантами, – Bild

У західних і центральних європейських країнах жителі досі не розуміють, чому український народ чинить опір російській воєнній агресії.

Про це в інтерв'ю впливову німецькому виданню "Bild" відверто заявив письменник і публіцист Александер Філіпенко, який мешкає у Швейцарії, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Він стверджує, суспільства Старого світу більше не здатні до емпатії, воліючи взагалі не звертати увагу на горе, біль і щоденні страждання українців, які продовжать зазнавати геноциду.

«Дуже різні країни дуже по-різному реагують. Ми розуміємо, що країни, які відчувають подих війни, як Литва та Польща, у них, звичайно, люди налаштовані рішучіше, готові допомагати більше. Але у Портуґалії, Іспанії, Франції, Австрії чи тій же Швейцарії, де війни ніби зараз уже немає, звідусіль лунають заклики зупинити війну негайно. Головне гасло на зараз: "Дайте миру шанс!"

У цьому сенсі люди наполягають на тому, щоби зупинитися прямо зараз на тих межах, які є, сісти за стіл перемовин, бажано всадовити Україну за стіл насильно. У Швейцарії, де я живу, на жаль, зараз війни по суті немає на порядку денному. Швейцарські психологи рекомендують швейцарським журналістам узагалі менше розповідати про війну, бо це травмує швейцарців. Вони не хочуть знати. Ти бачиш, як іде, на жаль, війна з порядку денного», – стверджує пан Філіпенко.

Натомість медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що інформаційний фронт – це боротьба психологій, однак Зе-владі начхати, бо важливіше роздерибанити державний бюджет.

вибір редакції
Читайте також:
Економіка
Мавпуючи московських васалів, прем'єр-міністр КНР розвісив локшину на вуха зажерливих єврокомуністів. Сталося це у швейцарському Давосі.
21 січня, 07:59
Спорт
Гравців клубів «Антальяспор» Саґіва Єхезкеля та «Башакшехір» Едена Карцева затримали у Туреччині. Вони «публічно розпалювали ворожнечу».
16 січня, 06:08
Опінії
Час переконувати закордонних «рускоговорящіх» за рахунок платників податків і обмежених ресурсів для оборони країни точно минув!
04 січня, 11:55
Політика
Старша донька 45-го американського президента разом із чоловіком перебувають з офіційним візитом в Ізраїлі. Подібне тягне до подібного.
22.12.2023, 19:45
Світ
Головний російський воєнний злочинець звернувся із багатогодинним словесним проносом до власного плебсу. Нічого нового він не сказав.
15.12.2023, 12:48
Політика
Російський бункерний дід оголосив, що балотуватиметься на прийдешніх президентських виборах. Уже зараз рівень його підтримки перевищує 73%.
11.12.2023, 08:23