З Української Сім'ї родиться Українська Держава

11.04.2023, 19:45
З Української Сім'ї родиться Українська Держава
Фото: Facebook

Відродження родини в її функціях і суб'єктності – основна візія українства у XXI столітті. На цьому має ґрунтуватися вітчизняна політика.

Має бути подолано колоніальні норми, стереотипи взаємин і регуляцій. Вони на сьогодні є головними перешкодами соціальному поступові та повернення до сутнісних властивостей українського суспільства, які були придушені іншорідними культурами у період поневолення.

Якщо у часи колоніального поневолення українські традиції руйнувалися геноцидами й етноцидами та придушувалися спочатку московським ординством. Потім – марксизмом-ленінізмом, а зараз – імпортованою ЛҐБТ-ідеологією.

Спільними для всіх них є те, що у них переважають руйнівні для української нації "цінності" – заперечення українських національних традицій. Оскільки основною соціальною "цінністю" для них є індивід, позбавлений власних традицій та родини.

Згідно ж української традиції, основною прокреаційною цінністю народу, продуцентом і оберегом традицій, носієм культури, господарським і громадським суб'єктом, який здійснює патернальну функцію щодо своїх членів є родина. А традиційне українське суспільство, відповідно, є спільнотою родин.

І саме родина має стати соціальним суб'єктом суспільства, відповідальним перед нацією. Тому першочерговим завданням консерватизму у соціальній сфері є відродження родини в усіх її функціях та суб'єктності.

Так, спонукою для кожного індивіда до дії є його потреба та потреби його сім'ї. Відповідно держава має перекласти на нього патернальні обов'язки та відповідальність, одночасно створивши пільговий режим для родинного та сімейного підприємництва.

А економічне і патернальне відродження сім'ї й родини відповідно зумовить відродження соціальної структури суспільства. Утвердження ж відповідальності індивіда, разом зі зростанням його добробуту і становить необхідні умови утвердження правосвідомості та духовної сфери суспільства.

Автор : Сергій Чаплигін
Читайте також:
Війна
Нині критично необхідний крок для запобігання нападу росії вже на саму Європу, якщо Україна впаде, — втручання Північноатлантичного альянсу.
07 квітня, 12:04
Війна
На Заході знову активізуються голоси, які просувають конспірологію, буцімто Київ зірвав перемовини весною 2022 року. Це відверта брехня!
18 березня, 06:01
Політика
Поразка ресурсної федерації московії на полі бою залежить від політичної волі Заходу. Більше грошей і зброї для ЗСУ — менше загроза.
29 лютого, 14:56
Світ
Навіть за сценарію, коли Україна перемагає ресурсну федерацію московії, на континенті зберігатиметься загроза. КНР і США скористаються цим.
13 лютого, 08:26
Війна
Яким може бути договір із росією щодо припинення війни? Як мінімум, окупація всього Лівобережжя, роззброєння ЗСУ і тотальний геноцид.
12 лютого, 07:12
Економіка
Біда вітчизняних політиків у тому, що уявлення про Китай засновані на заявах профанів, а не аналізі робіт істинного марксиста товариша Сі.
04 лютого, 13:00