З Української Сім'ї родиться Українська Держава

11 квітня, 19:45
З Української Сім'ї родиться Українська Держава
Фото: Facebook

Відродження родини в її функціях і суб'єктності – основна візія українства у XXI столітті. На цьому має ґрунтуватися вітчизняна політика.

Має бути подолано колоніальні норми, стереотипи взаємин і регуляцій. Вони на сьогодні є головними перешкодами соціальному поступові та повернення до сутнісних властивостей українського суспільства, які були придушені іншорідними культурами у період поневолення.

Якщо у часи колоніального поневолення українські традиції руйнувалися геноцидами й етноцидами та придушувалися спочатку московським ординством. Потім – марксизмом-ленінізмом, а зараз – імпортованою ЛҐБТ-ідеологією.

Спільними для всіх них є те, що у них переважають руйнівні для української нації "цінності" – заперечення українських національних традицій. Оскільки основною соціальною "цінністю" для них є індивід, позбавлений власних традицій та родини.

Згідно ж української традиції, основною прокреаційною цінністю народу, продуцентом і оберегом традицій, носієм культури, господарським і громадським суб'єктом, який здійснює патернальну функцію щодо своїх членів є родина. А традиційне українське суспільство, відповідно, є спільнотою родин.

І саме родина має стати соціальним суб'єктом суспільства, відповідальним перед нацією. Тому першочерговим завданням консерватизму у соціальній сфері є відродження родини в усіх її функціях та суб'єктності.

Так, спонукою для кожного індивіда до дії є його потреба та потреби його сім'ї. Відповідно держава має перекласти на нього патернальні обов'язки та відповідальність, одночасно створивши пільговий режим для родинного та сімейного підприємництва.

А економічне і патернальне відродження сім'ї й родини відповідно зумовить відродження соціальної структури суспільства. Утвердження ж відповідальності індивіда, разом зі зростанням його добробуту і становить необхідні умови утвердження правосвідомості та духовної сфери суспільства.

Автор : Сергій Чаплигін
Читайте також:
Політика
Внутрішня нестабільність і проблема російської ядерної зброї не призведуть до глобального колапсу, як думають в ЄС та США.
11 вересня, 18:16
Опінії
Без жодного перебільшення та егоцентризму стверджуємо, що Україна – менеджер геополітичних змін на Росії. Східний сусід доживає своє...
17 травня, 16:38
Опінії
7 оманливо простих хибних рішень, 2 поганих варіанти та 1 хороший. Але єдиного рецепта дезінтеграції РФ, на жаль, не існує!
15 травня, 18:13
Світ
Ресурсна федерація московії в її нинішньому вигляді завжди буде небезпечною для сусідів і цілого світу, хай би там що не казали у Кремлі.
23 квітня, 20:05
Війна
Ходжес: «Ми не можемо дозволяти росії безкарно стріляти зі схованки».
11 січня, 18:13
Опінії
У Кремлі до останнього вірять, що в якусь мить геополітична, економічна, соціальна чи якась інша ситуація у світі зміниться на користь РФ.
10.12.2022, 07:09