За час весняних пожеж на Полтавщині вигоріло 10 га лісів

ПОЛТАВА
01 травня, 13:45
За час весняних пожеж на Полтавщині вигоріло 10 га лісів

Від початку року в області сталися 4 надзвичайні ситуації, коли вигоріла частина екосистеми. Займання виявляють у суху вітряну погоду.

Саме цей період є найбільш проблемним для лісівників та рятувальників. Такі відомості під час щоквартального брифінгу для преси озвучив начальник Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства Іван Гришко.

З його слів, вогнеборці, лісники та чиновники здійснюють посилений контроль за природними екосистемами, проводячи комплекс профілактичних заходів. Зокрема, прокладаються мінералізовані смуги, здійснюються патрулювання лісовими масивами та роз'яснювальна робота з населенням.

«Для вчасної локалізації займань у лісах ми використовуємо нові мобільні пожежні модулі. Їх закупило для наших філій державне підприємство «Ліси України». Також вчасно завершено весняне садіння дерев у філіях Слобожанського лісового офісу — виконано план на 102%», — відзвітував чиновник.

Крім того, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що вогнеборці ледь врятували Оржицьку громаду від біди. Зауважимо, що несанкціоноване випалювання сухої рослинності — це не правопорушення, а злочин. 

Читайте також:
Полтава
Наслідуючи приклад представників «Останнього Бастіону», селяни допомагають відновити біорізноманіття Полтавського краю. Добрі справи діють.
03 червня, 06:09
Полтава
Оперативники зняли 2 кілометри виявлених у воді браконьєрських сіток. На жаль, порушників нерестової заборони не затримано на місці події.
27 травня, 14:56
Життя
Це сімейство комах із підвиду напівжорсткокрилих. Через великі розміри люди їх доволі часто плутають із шершнями та ґедзями.
09 травня, 21:47
Полтава
Невідомі особи без дозвільної документації здійснили геодезичні й вибухові роботи у ландшафтному парку «Гадяцький». Завдано збитків державі.
18 квітня, 19:14
Життя
Родина кілегрудих птахів, які уподобали життя у холодних широтах Південної півкулі Землі, мають дивні звички. Одна із них — стрибки в океан.
18 квітня, 14:45
Полтава
Фахівці обстежили ділянку проєктування поблизу бази відпочинку «Зóрі». Об'єкт розташований в Омельницькій громаді Кременчуцького району.
16 квітня, 14:45