Заблукалі між словами

Опінії
23.05.2021, 15:19
Заблукалі між словами

Про речі, неможливі за замовчуванням

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

До теми банальної, як надкушене Адамом яблуко, почасти навернув вигляд сегменту Круглої площі у середмісті колишньої духовної столиці. На фоні весняного буяння каштанів з бузками руїни Кадетського корпусу і обшарпаний фасад будинку губернатора справляють особливо гнітюче враження на гостей міста. Що вже говорити про старожилів?..

О, чуємо й незгодних. Чого це, мовляв, колишньої ? Адже і тротуар вздовж СБУ двічі переклали, і обабіч ОДА тенета для людини-павука звели, і пам’ятник коту з водопровідником встановили, і паркан навколо головного полтавського руйновища ще стоїть. Масово стрижуть газони. 

Та, панове квасні патріоти, змиріться – столиця з поселянами, котрі мером обирають держак совкової лопати, таки колишня. Бо сьогодні від її духу відгонить таким кивою, що памороки забиває. І ця, перепрошуємо у тих, хто снідає, зажопна відрижка перебиває навіть сморід шаурми від фракції слуг у міськраді.   

А почасти до невеселих роздумів, зокрема, й про вірогідність теплової смерті Всесвіту, нас спонукали претензії колеги (справедливі, визнаємо) щодо недостатньої уваги автора до місцевої проблематики – мовляв, автор збоченець, йому Мендель в халаті білий світ затулила. Каємось. Звісно, без халату затуляла б ще й чорний.  

Але, як зауважив було вінценосний ідіот із сусіднього Мордору – «будемо куці». Справді, є низка речей, які неможливі в принципі. Атож, з вашого дозволу, позагинаємо палець-другий. Для уточнення диспозиції.

Відразу абстрагуємося від «торішнього снігу», «бабиного дівера», «фаршу, який неможливо повернути взад» тощо. Існують, виявляється, ще неможливіші речі! Вони вже два роки наповнюють наше українське побутування, до цього зведене попередником до сірої злочинної одноманітності, неймовірним змістом! Іншим загалам пережити подібне  випадає раз на тисячоліття.  

Може притомна людина зрозуміти логіку дій викрадачів Чауса у молдаван ? Можна безпристрасно спостерігати за бідолашною Санду, остовпілою від підступу «проєвропейського» сусіди ? За день до офіційної екстрадиції «судді-банкомата» до НАБУ ? Погугліть карколомні версії тегу #чаус і ви неодмінно дійдете думки, що управління країною за сценарієм серіалу – шлях на фік. І що рейтинг блазня не має нічого спільного з репутацією короля.

До речі, це ж як треба було катувати того Чауса, щоб він нарешті виставив відосик про себе ще живого і готовність здати його викрадачів у… 2016 році ? Бо, виявляється, з Молдови його ніхто не цупив, а кадри з перегонами українських дипломатичних автівок Кишиневом – невмілий монтаж Сигуранци! 

А «с чего начинается родина ?» тепер для Віктора Медведчука ? У «нормальних» зрадників нормальних батьківщин доволі обмежений перелік способів завершення життєвого шляху. Там доводиться варіювати, здебільшого, гільйотиною, шибеницею і кулею у потилицю. Модним ґаджетом сьогодні є «Новачок». Зелені «юристи» Кварталу натомість пропонують зраднику… електронні кайданки у якості прикраси, 30 гривень застави, час для ґрунтовної підготовки еміграції і фахового знищення генпрокурорів, комфортну еротику з Паломницею. Це шкварчать наші мізки? Чи усього ОфіЗе?

Насамкінець штришок до неможливості з місцевим колоритом. Із заздрісною регулярністю ошелешує нас вмінням робити неможливе можливим земляк Кива. Вже ж нікого не дивують його маніпуляції із зіппером (це змійка на матні, а не те, про що ви подумали) у сесійній залі чи захист дисертації.

Підпрігся до нардепа на довідці колишній нардеп і постійний лівак, демагог і популіст, вождь червоних простолюдинів Сергій Каплін. Його бунтарське єство не могло всидіти осторонь від еталонної популісткині Юлії Тимошенко і теж оголосило хрестовий похід на захист всенародного, правічного, раритетного карлівського чорнозему.

З них станеться: мобілізувати чужі 73 відсотки на референдум і заодно на відкат у середньовіччя – їм що два пальці. Почуйте глас вірного захисника нещадно гнаних і вічно голодних: «…Розвиток фермерства, побудова чіткої вертикально-інтегрованої системи державного народного агроменеджменту кратно збільшить ВВП держави».

Не кожен доцент Кива долетить й до середини оцієї каплінської фрази!

Як на нас, подібні фантазії про «Україна отримає мільйони нових робочих місць, збільшення пенсій, зарплат і соціальної допомоги» від скасування земельної реформи роблять досяжним вступ України до спільноти міжнародних ідіотів: Куби, Республіки Конго, Венесуели, КНДР і Таджикистану.

P.S. Про найвеличнішого, заблукалого між «Мріями», трохи згодом – точимо зуби.

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Опінії
Під чиїми гаслами підемо до майбуття після Перемоги?
28 лютого, 11:25
Політика
Шліфуємо конституцію
25 лютого, 12:05
Політика
Підслухане у мобілі на задах театру
24 лютого, 10:05
Опінії
Джо енд Зе (отці і діти)
23 лютого, 09:35
Опінії
Перестаньте аплодувати Зе, дайте Залужному більше снарядів.
21 лютого, 10:20
Опінії
Стресові часи війни знову породили надто химерні асоціації.
14 лютого, 09:05